Połącz się z nami

Nicki Queen: [Alicja Kolasińska, wiek, Love Island, Ex na plaży, Instagram]

Opisy gwiazd

Nicki Queen: [Alicja Kolasińska, wiek, Love Island, Ex na plaży, Instagram]

Nicki Queen to celebrytka, która popularność próbuje zdobyć na wiele sposobów. Między innymi dała się już poznać ze strony muzycznej, a także wzięła udział w jednym z dość kontrowersyjnych programów MTV. Okazuje się, że już niebawem zobaczymy ją w kolejnej produkcji telewizyjnej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Nicki Queen: wiek

W sieci bez problemu możemy dotrzeć do informacji, że Nicki tak naprawdę nazywa się Alicja Kolasińska. Dowiemy się stamtąd również, że pochodzi z Łomży. Urodziła się 9 lutego 1994 roku, a więc ma 26 lat. Od najmłodszych lat uczyła się śpiewu oraz gry na skrzypcach, gitarze oraz pianinie. Oprócz tego, swoich sił próbowała podczas konkursów miss.

Nicki Queen: piosenki

Kolasińska zdecydowała, że swoich sił na poważnie spróbuje na polskim rynku muzycznym. Mimo, że w jednym z wywiadów zastanawiała się, czy jej rodzinny kraj jest gotowy na jej wkroczenie do branży. Dotychczas wydała już kilka piosenek, a kilka z nich cieszyło się dużą popularnością w sieci. Do jej najbardziej znanych hitów bez wątpienia powinniśmy zaliczyć utwory takie jak: ,,To nie ja’’, ,,Zostań’’ a także ,,Smakuj mnie’’.

Nicki Queen: ,,Ex na plaży’’

Jej przygoda z telewizją zaczęła się od udziału w programie MTV ,,Ex na plaży’’. Występy przed kamerami ewidentnie jej się spodobały, ponieważ za jakiś czas telewidzowie znowu mieli okazję oglądać ją na szklanym ekranie. Pojawiła się także w ,,Najgorszy kucharz’’ i ,,Damy i wieśniaczki’’.

Alicja Nicki Queen: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Okazuje się, że Alicja Kolasińska dołączy do grona wyspiarzy zamieszkujących Wyspę miłości. Już niebawem pojawi się w programie ,,Love Island’’, gdzie jest w stanie wyraźnie namieszać w parach, które dotychczas próbowały nawiązać ze sobą bliższy kontakt. Myślicie, że będzie szukać tam miłości, czy liczy jedynie na dobrą zabawę?

Alicja Nicki Queen: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @nickiqueen_official. Na chwilę obecną, może pochwalić się 52 tysiącami obserwatorów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry