Połącz się z nami

Nicki Quenn dołączy do wyspiarzy w „Love Island”! Pamiętacie ją z innych reality-show?

nicki queen dołączy do

Rozrywka

Nicki Quenn dołączy do wyspiarzy w „Love Island”! Pamiętacie ją z innych reality-show?

W najnowszym odcinku w willi pojawi się nowa uczestniczka. Nicki Quenn dołączy do wyspiarzy w „Love Island”.

Alicja Kolasińska, znana widzom jako Nicki Queen, już kilkukrotnie pojawiała się w programach typu reality-show.

W ostatnim docinku wyspiarze nie mogli narzekać na nudę. Już na samym początku w hiszpańskiej willi pojawiła się prowadząca Karolina Gilon, której przybycie oznaczało zmiany. Gospodyni show zaprosiła islandersów do kręgu ognia i wówczas okazało się, dlaczego zdecydowała się ich odwiedzić. Bardzo niespodziewanie Ada ogłosiła pozostałym uczestnikom, że sama rezygnuje z dalszego udziału w „Love Island”. 19-latka ze łzami w oczach przyznała, że przyszła do pogromu szukać miłości, której ostatecznie nie odnalazła i bardzo tęskni za swoim prywatnym życiem.

Odejście Ady oznaczało, że Kamil, z którym od niedawna była w parze, został singlem. Nie tylko najstarszy uczestnik nie jest aktualnie sparowany. Mundek, który wrócił do programu kilka dni wcześniej, również nie ma jeszcze u swojego boku partnerki. Jak się okazuje, wszystko już niebawem może się zmienić, gdy w kolejnym odcinku „Love Island” pojawi się nowa uczestniczka.

Nicki Quenn dołączy do wyspiarzy w „Love Island”

W najnowszym odcinku bardzo niespodziewanie i pod osłoną nocy w hiszpańskiej willi pojawi się nowa islanderska – Nicki Queen. Czy 25-latka zawróci w głowie któremuś z wyspiarzy? Przekonamy się o tym zapewne już niedługo. Widzowie, którzy śledzą programy reality-show, z pewnością kojarzą już Alicję Kolasińską (bo tak brzmi jej imię i nazwisko) z ekranów.

Nicki Quenn występowała już w takich program jak „Ex na plaży”, „Najgorszy kucharz” czy „Damy i wieśniaczki”. Poza udziałem w reality-show Kolasińska jest także wschodzącą gwiazdą muzyki disco-polo. 25-latka wylansowała takie przeboje jak „To nie ja” i „Na jedną chwilę”.

Czy Nicki Quenn odnajdzie w programie miłość i zagości w hiszpańskiej willi na dłużej? Przekonamy się już niebawem.

A Wy pamiętacie Nicki? Myślicie, że odnajdzie się w programie „Love Island”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry