Nicole Carpenter: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : W.M.

Nicole Carpenter dołączyła do grona Islanderów w nowej 9 edycji Love Island. Co o niej wiadomo? Kim jest Nicole z Love Island, ile ma lat i co robi na co dzień?

Nicole Carpenter: wiek

Nicole to kolejna uczestniczka, która dołączyła do Isnladerów na Wyspie miłości. Uczestniczka ma 21 lat i na co dzień jest studentką, a do tego pracuje jako influencerka. Nicole mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Łodzi.

Jako młoda influencerka, Nicole jest niezwykle zaangażowana w działalność mediową. Twierdzi, że to właśnie dzięki temu zajęciu otworzyła się na ludzi i nabrała pewności siebie. Jej osobowość to mieszanka zabawnej, koleżeńskiej i pomocnej natury. Jednak nie wszyscy potrafią znieść jej obecność z uśmiechem – koleżanki niekiedy traktują ją jako konkurencję, a zazdrość wkrada się do ich relacji.
Nicole emanuje delikatnością i młodzieńczą energią, co sprawia, że ​​jest lubiana wśród znajomych. Zdecydowanie nie jest typem osoby, która trzyma swoje myśli dla siebie. Lubi głośno wyrażać swoje poglądy i spędzać czas w towarzystwie grupy przyjaciół.

Zobacz także: “Love Island 9”: Kiedy finał nowego sezonu? Znamy szczegóły

Nicole z Love Island: partner

Nicole pragnie odnaleźć prawdziwą miłość na Wyspie Miłości. Poszukuje bruneta z niebieskimi oczami, który emanuje towarzyskością, troską i wyrozumiałością. Mimo iż jak przyznaje, często jest podrywana przez innych mężczyzn, jeszcze nie spotkała chłopaka, który spełniałby wszystkie jej oczekiwania.
Wychodzi z założenie, że “lubi, kiedy facet wie, czego chce.”

Nicole z Love Island 9, fot. Instagram

Love Island 9

Aktualnie na antenie TV4 trwa dziewiąta edycja programu Love Island, który stał się jednym z najbardziej popularnych reality show w Polsce. Program ten opiera się na koncepcji, w której singielki i single, zostają umieszczeni w luksusowej willi na tropikalnej wyspie. Ich celem jest znalezienie prawdziwej miłości.
Islanderci muszą przetrwać różne wyzwania i zadania, a także budować relacje między sobą, aby znaleźć swojego idealnego partnera życiowego. Dla uczestników Love Island to nie tylko szansa na miłość, ale także na przeżycie niezapomnianych przygód i zdobycie sławy.

Nicole z Love Island 9: Instagram

Nicole prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą jej konto pod nazwą @nicole.kimberlyy. Warto dodać, że Instagram Nicole już obserwuje 154 tys. internautów, a liczba ta po udziale w randkowym reality-show może wzrosnąć.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej