Połącz się z nami

Nie działa GOOGLE oraz wszystkie usługi z tym związane! Co jest przyczyną i kiedy usterka zostanie usunięta?

Nie działa GOOGLE oraz

Wiadomości

Nie działa GOOGLE oraz wszystkie usługi z tym związane! Co jest przyczyną i kiedy usterka zostanie usunięta?

W poniedziałek 14 grudnia nastąpiła awaria Google. Nie działa GOOGLE oraz wszystkie usługi z tym związane. Problemy z najbardziej znaną wyszukiwarką na świecie są zgłaszane przez internautów. Zauważyli oni, że w wielu serwisach pojawia się komunikat o błędzie.

Awaria Google wystąpiła w poniedziałek 14 grudnia, a internauci masowo zaczęli zgłaszać problemy. Nie działają między innymi Gmail i serwis YouTube. W sieci pojawia się coraz więcej screenów od internautów, którzy próbują znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Awarię potwierdził portal Downdetector. Jak na ten moment nie wiele wiadomo na temat tak potężnej awarii. Nie wiadomo również, kiedy usterka będzie naprawiona.
Kiedy tylko pojawiają się jakiekolwiek informacje z tym związane, będziemy informować Was na bieżąco!

Nie działa GOOGLE oraz wszystkie usługi z tym związane!

Nie działa GOOGLE oraz
Nie działa GOOGLE oraz

Oprócz powyższych serwisów nie działają również: Hangouts, Google Play, Dysk oraz Kalendarz. Nie da się ukryć, że takie awarie nie zdarzają się często i powodują bez wątpienia ogromne utrudnienia. Tym bardziej, że to właśnie teraz mnóstwo osób pracuje zdalnie, a usługi Google, są podstawowym narzędziem, z których się korzysta. Można liczyć jedynie na to, że są to chwilowe problemy.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry