Nie uwierzycie, skąd pomysł na fryzurę Krzysztofa Rutkowskiego! To wszystko przez jego syna…

19 maja 2024
Przez: : M.J

Krzysztof Rutkowski, znany zarówno ze swoich detektywistycznych umiejętności, jak i nietuzinkowej osobowości, od lat przyciąga uwagę nie tylko swoimi sprawami, ale także charakterystycznym wyglądem. Skąd wziął się pomysł na oryginalną fryzurę Krzysztofa Rutkowskiego? Nie uwierzycie…

Fryzura detektywa

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów wizerunku detektywa jest jego unikalna fryzura, która stała się niemal ikoniczna. Choć wiele osób mogłoby przypuszczać, że tak wyjątkowa stylizacja wymaga godzin spędzonych u profesjonalnego fryzjera, prawda jest zupełnie inna. W wywiadzie dla portalu portalparentingowy.pl Rutkowski ujawnił, że samodzielnie dba o swoją fryzurę, bez pomocy stylistów. Detektyw sam decyduje o swoim wyglądzie i osobiście układa swoje włosy.

Zaskakujące jest to, ile czasu Rutkowski poświęca na stylizację swojej fryzury. Sam przyznał, że codziennie potrzebuje około 40 minut na ułożenie swoich charakterystycznych włosów. To imponujący nakład czasu, biorąc pod uwagę jego napięty grafik i liczne obowiązki zawodowe oraz publiczne. Rutkowski podkreślił, że to on sam odpowiada za swój wygląd i nie korzysta z usług fryzjerskich specjalistów.

Zobacz także: Nie do wiary, ile Krzysztof Rutkowski układa swoją niezwykłą fryzurę! Tajemnica rozwiązana!

Skąd pomysł na oryginalną fryzurę Rutkowskiego?

Detektyw po raz pierwszy zdradził w programie Gwiazdy bez maski, skąd wzięła się idea jego oryginalnej fryzury. Jak się okazuje, inspiracją była gra Minecraft. Rutkowski wyjaśnił, że jego syn, Junior, jest wielkim fanem tej gry, a charakterystyczna „kwadratowa” fryzura detektywa nawiązuje właśnie do estetyki Minecrafta:

“Junior jest fanem Minecrafta, a ja jestem fanem Juniora, więc wszystko się zazębia.” – powiedział Rutkowski.

Choć od wielu lat nie zmienił swojego uczesania, jego fryzura nadal wywołuje różne emocje wśród ludzi.

Krzysztof Rutkowski z synem Juniorem
Na zdj.: Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr, Fot. Podlewski/AKPA

Rutkowski zdaje sobie sprawę z tego, że jego wygląd budzi kontrowersje. “Pewnie w jakiś sposób ich denerwuje, że nie mają takiej fryzury.” – śmiał się detektyw. Mimo że jest wierny swojemu wizerunkowi, nie wyklucza możliwości zmiany fryzury w przyszłości, nawet całkowitego pozbawienia się włosów:

“Może kiedyś pozbędę się tej fryzury i zgolę się na łyso. Może kiedyś tak się zdarzy. Tego nie mogę powiedzieć. Nigdy nie mów nigdy. Jak się ogolę, to wtedy mi powiesz, że jestem kozak” – stwierdził w rozmowie.

Krzysztof Rutkowski
scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Zobacz także: Maja Rutkowski wyznała nieznane fakty o swoim mężu – “Miał 5 milionów długów”

A Wy, jesteście fanami fryzury Krzysztofa Rutkowskiego?

Źródło: Akpa, Portalparentingowy.pl, Program Gwiazdy bez maski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej