Połącz się z nami

NIE UWIERZYCIE z KIM Paweł Małaszyński spotykał się KIEDYŚ! To znana AKTORKA!

News

NIE UWIERZYCIE z KIM Paweł Małaszyński spotykał się KIEDYŚ! To znana AKTORKA!

Paweł Małaszyński od lat jest w szczęśliwym małżeństwie z dawną koleżanką z liceum Joanną Chitruszko. Jednak w młodości był w związku z jedną ze znanych serialowych aktorek. Z którą? Opowiemy wam o tym, a także przybliżymy postać obecnej miłości aktora – jego żony!

Paweł Małaszyński, pochodzi z Białegostoku i jest aktorem, obecnie realizuje się również jako muzyk. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie „Świadek Koronny”  potem mogliśmy go zobaczyć w „Katyniu czy „Skrzydlatych świniach”. Prawdziwa popularność przyniosła mu jednak rola w serialu „Magda M.” gdzie zagrał u boku Joanny Brodzik. Wówczas uchodził za jednego z najprzystojniejszych aktorów w polskim show-biznesie, do którego „wzdychało” wiele fanek.

Aktor nie jest jednak typem „Casanovy” i od ponad 20 lat tworzy szczęśliwy związek ze swoją żoną Joanną Chitruszko, która jest tancerka i choreografką. Żona aktora jest ambitna i w rodzinnym mieście z powodzeniem buduje swoją karierę, będąc docenianą osobą w świecie tańca.

Małaszyński i jego żona znają się od dziecka, ale dopiero w liceum Paweł się zakochał i jak wyznał w jednym z wywiadów:  

„Zdo­by­wa­łem ją przez do­brych kil­ka lat. Jo­asia mia­ła oka­zję się prze­ko­nać, że ta mo­ja mi­łość to nie jest ja­kieś tam przelotne uczu­cie”

Ich mi­łość wy­trzy­ma­ła wiele, studia Pawła we Wrocławiu, czy przeprowadzkę ukochanej aktora do Ka­li­sza, aby w te­atrze realizować się w ta­ńcu współ­cze­snym. W swoim czasie, Pa­weł czę­ściej niż w ro­dzin­nym Bia­łym­sto­ku prze­by­wał w Warsza­wie. Po sied­miu la­tach znajo­mo­ści w 2002 roku obo­je zde­cy­do­wa­li się na ślub i trwają razem do dziś.

„Cho­dzi­łem z dziew­czy­na­mi, ale tak na po­waż­nie to tyl­ko ona. Ja­ko 19-la­tek wiedziałem, że bę­dzie­my ra­zem. Mie­li­śmy kry­zy­sy, spię­cia i to­tal­ne mi­ło­sne od­lo­ty. Jak w każ­dym związ­ku…” – tak wspomina Małaszyński.

Zaskoczeniem dla wielu będzie, że swojego czasu aktor spotykał się także ze znaną głównie z małego ekranu Anetą Todorczuk.

Aneta do tego rokubo jak donoszą media, nie dawno się rozwiedlitworzyła długoletni związek z aktorem Marcinem Perchuciem, z którym ma dwójkę dzieci. Jednak zanim poznała Marcina na korytarzu Akademii Teatralnej w Warszawie, przeżyła przykre rozstanie.

„Byłam potwornie zakochana. Chciałam, żeby był moim mężem” – opowiadała.

Dociekliwi dziennikarze wydedukowali, że chodzi właśnie o Pawła Małaszyńskiego. Pochodzą z tego samego miasta, Białegostoku i mieli się rozstać przed jej wyjazdem na studia.

„To było bardzo bolesne rozstanie” – nie ukrywała aktorka.

Po tych wydarzenia oboje ułożyli sobie życie. Pawła zgodne małżeństwo trwa do dziś- czego oczywiście gratulujemy!

Podejrzewaliście, że Aneta i Paweł mogli być kiedyś parą?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry