Nie zgadniecie, dla kogo Friz kupił dom za 7 mln złotych! Zobaczcie, jak wygląda jego wnętrze!

22 listopada 2021
Przez: : KS

Już od jakiegoś czasu Karol Wiśniewski informował swoich fanów, że kupuje dom i trwają prace nad jego wykończeniem. Jak się okazało, Friz nie sprawił go sobie. Nie da się ukryć, że jest to bardzo hojny gest z jego strony! Kto zamieszka w nowym, luksusowym domu Friza?

Nowy dom Friza

Jeszcze wiosną 2021 roku, Friz zdradził swoim fanom, że jest w trakcie kupna domu. W tym czasie nie chciał wyjawiać zbyt wielu szczegółów, a także przyznać, czy planuje przeprowadzić się tam ze swoją narzeczoną Wersow lub całą Ekipą.

W najnowszym odcinku na kanale na Youtube Friza, widzowie mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda dom, którego twórca Ekipy jest właścicielem. Oprócz tego, Karol Wiśniewski zdradził, ile kosztowało go kupno oraz urządzenie domu.

Okazuje się, że nowoczesna willa, która znajduje się nieopodal Krakowa kosztowała 7 milionów złotych! Niewątpliwie, kwota ta robi ogromne wrażenie. Jednakże, trzeba przyznać, że jej wnętrze oraz całe otoczenie jest urządzone w nowoczesnym stylu i udoskonalona w wiele innowacyjnych rozwiązań.

Między innymi, wewnątrz znajduje się ogromny salon, kilka pokoi, sauna i basen. Ponadto, na zewnątrz lokatorzy będą mogli korzystać z luksusowego jacuzzi.

Zobacz także: Co wiemy o Faustynie z Projektu Genzie?

Friz kupił dom dla rodziców

Karol Wiśniewski zdradził, że willa warta 7 milionów złotych, której jest właścicielem na chwilę obecną będzie służyć uczestnikom Projektu Genzie. Przypomnijmy, że w ich skład wchodzą Hania Puchalska, Faustyna Fugińska, Bartek Kubicki, Patryk Baran oraz Wiktoria Bochnak.

Popularny youtuber wyjawił jednak, że w przyszłości dom, którego jest właścicielem trafi w ręce kogoś innego. Mianowicie, Friz planuje sprezentować go swoim rodzicom. Trzeba przyznać, że to bardzo ładny gest z jego strony.

Sprawdźcie, jak wygląda dom Friza warty 7 milionów złotych!

Friz nowy dom
Nowy dom Karola Wiśniewskiego
Dom Friza
Wnętrze domu Friza
Karol Wiśniewski nowy dom
Karol Wiśniewski pokazał swój nowy dom

źródło: Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej