Nie żyje 28-letnia aktorka z “Carrie”!

26 maja 2023
Przez: : M.S.

Zmarła Samantha Weinstein, znana z serialu „Carrie”. Młoda gwiazda od ponad 2 lat walczyła z nowotworem. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina.

Zmarła 28-letnia aktorka

Nie żyje 28-letnia kanadyjska gwiazda, znana widzom z horroru “Carrie”. Warto wspomnieć, że dwa lata temu u aktorki zdiagnozowano nowotwór jajnika. Po diagnozie aktorka zdecydowała się korzystać z życia. Zwiedziła Japonię oraz udała na się na Hawaje. W zeszłym roku w październiku stanęła na ślubnym kobiercu wraz ze swoim przyjacielem Michaelem Knutsonem.

Sam zmarła 14 maja o 11:25 w szpitalu Princess Margaret Hospital w Toronto w otoczeniu najbliższych. Po dwóch i pół roku leczenia nowotworu i życiu wypełnionym podróżami po świecie, podkładaniem głosu pod rozmaite zwierzęta z kreskówek, tworzeniem muzyki i dowiedzeniu się o życiu więcej, niż większość ludzi kiedykolwiek będzie wiedzieć, wyrusza w kolejną przygodę” – czytamy na profilu aktorki.

Samantha jeszcze 10 dni przed śmiercią pracowała nad rolą dubbingową:

“Mimo zmagań z rakiem jeszcze na dziesięć dni przed śmiercią Weinstein pracowała nad kolejną rolą dubbingową. Była dzielna do samego końca. Wszyscy strasznie za nią tęsknimy” – powiedział manager młodej gwiazdy.

Podczas rozmowy z Global News, ojciec Samanthy podkreślał, jak promienna i radosna była jego córka:

“Była żywym wcieleniem promienia słońca.  Była tak wypełniona pozytywną energią, że każdy, kto kiedykolwiek ją spotkał, powiedziałby, że po prostu rozświetlała każdy pokój, do którego wchodziła”– powiedział w opublikowanej w środę rozmowie z kanadyjskim portalem Global News jej ojciec.

Kim była Samantha Weinstein?

Samantha Weinstein związana z aktorstwem była od najmłodszych lat. Na planie filmowym po raz pierwszy pojawiła się jako 6-latka. W 2005 roku, w wieku 10 lat, zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród ACTRA za jej przełomową wolę Josephine w filmie „Big Girl”. Nie da się ukryć, że największą popularność młodej aktorce przyniosła rola Heather w horrorze „Carrie”. Oprócz tego aktorka wzięła udział w takich produkcjach jak: „Reing”, „Istnienie” oraz „Grace, Grace”. Ponadto pracowała jako aktorka dubbingowa, a także występowała w zespole rockowym Killer Virgins.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej