Nie żyje 3-letni syn znanego piosenkarza! Ta tragedia rozdziera serce

3 listopada 2022
Przez: : M.J

Do mediów dotarły tragiczne wieści z zagranicy. Nie żyje 3-letni syn znanego nigeryjskiego piosenkarza Davido. Chłopczyk został znaleziony w przydomowym basenie. Zaledwie dwa tygodnie temu obchodził swoje 3. urodziny.

Nie żyje 3-letni syn Davido

Jak podaje miejscowa policja wszystko wskazuje na to, że 3-letni Ifeanyi utopił się w przydomowym basenie. Rodziców chłopca nie było wówczas w domu, a on był pod opieką niani. Rzecznik policji w Lagos, Ben Hundeyin przekazał, że w związku z tragedią przesłuchano ośmiu pracowników, którzy podczas tragicznego zdarzenia byli obecni w rezydencji piosenkarza. Wszystko wydarzyło się 31 października w willi artysty w Lagos.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 23-letnia znana modelka! Trwają poszukiwania zabójców

“Przesłuchujemy ośmiu pracowników personelu domowego. Sześcioro z nich zostało już wypuszczonych, ponieważ nie mają bezpośredniego związku z incydentem”.

Wśród przesłuchiwanych osób jest również niania chłopca. Jak również donoszą media niania i kucharz, pod których opieką był syn Davido, nagle stracili go z oczu. Kiedy jednak zorientowali się, że 3 latka nie ma w pobliżu rozpoczęli jego poszukiwania. Ich finał okazał się tragiczny.

Zaczęli gorączkowo szukać Ifeanyi w całym domu przez blisko 20 minut, aż strażnik zauważył go w basenie. Nikt nie potrafił wyjaśnić, jak chłopiec się tam znalazł”– donosi BBC.

Wiele wskazuje na to, że maluch wpadł do basenu i utonął, choć nadal trwa dochodzenie w tej sprawie. Ciało chłopca zostało poddane autopsji, aby ustalić przyczynę śmierci.

Kim jest Davido?

Davido, a tak naprawdę David Adedeji Adeleke, jest jedną z największych gwiazd nigeryjskiej sceny muzycznej. Popularność zdobył również w wielu innych afrykańskich krajach. Warto podkreślić, że ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak: Nicki Minaj czy Chris Brown. W swojej muzyce zamieszcza tradycyjne elementy afrykańskiej muzyki z mainstreamowym popem.

Prywatnie Davido zaręczony jest z Chiomy Rowland. Na profilach w mediach społecznościowych piosenkarza spływają kondolencję od fanów i artystów z całego świata. Kondolencje pojawiają się również pod zdjęciami chłopca, które często były publikowane na Instagramie Davido. Piosenkarz ma czworo dzieci, natomiast Ifeanyi był jego trzecim dzieckiem.

Źródło: Twitter / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej