Nie żyje aktor z “Ojca Mateusza”. 37-latek zmarł w wyniku poważnych obrażeń

28 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu Krzysztof Chromiński, który występował w takich serialach jak Ojciec Mateusz, czy Komisarz Aleks uczestniczył w groźnym wypadku samochodowym. Po kilku dniach walki o życie aktor zmarł w szpitalu. Miał zaledwie 37 lat. Nie żyje Krzysztof Chromiński.

Aktor Krzysztof Chromiński

Krzysztof Chromiński pochodził z Bełchatowa. Mężczyzna ukończył studia na łódzkiej filmówce. Chociaż aktor występował w wielu produkcjach, zarówno serialowych, jak i filmowych, głównie były to role drugoplanowe. Widzowie zobaczyć go mogli między innymi w takich formatach jak Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, Na Wspólnej, Lekarze, filmie Patryka Vegi Polityka czy Jana Komasy Miasto 44.

Nie żyje aktor z Ojca Mateusza

Krzysztof Chromiński zmarł 26 czerwca w szpitalu, o czym pierwszy poinformował portal Życie Pabianic. Mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał, uczestnicząc w wypadku samochodowym, od którego doszło 19 czerwca. Aktor prowadził pojazd i podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w Hucie Dłutowskiej na drodze wojewódzkiej nr 485.

Aktor został zakleszczony w aucie, z którego wydostali go strażacy. Krzysztof Chromiński trafił do szpitala im. Kopernika w Łodzi, gdzie przez kilka dni walczył o życie. Niestety 37-latek zmarł 26 czerwca 2021 roku w szpitalu.

Rodzinie i bliskim Krzysztofa Chromińskiego składamy wyrazy współczucia.

źródło: Życie Pabianic, Instagram Krzysztof Chromiński

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej