Nie żyje bohaterka programu “Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska pogrążona w żałobie

24 sierpnia 2021
Przez: : MC

W wieku 60 lat zmarła pani Basia, znana z programu Królowe życia. O śmierci poinformował jej partner – Wicia, który jest przyjacielem Dagmary Kaźmierskiej.

Dagmara i Wicia pogrążeni w żałobie

Królowe życia to program, który pokochali widzowie. Bohaterowie pokazują swoje luksusowe, codzienne życie, w którym oprócz miłych chwil, zdarzają się również tragedie. Tak niestety było tym razem, kiedy Dagmara Kaźmierska, jedna z głównych bohaterek, dowiedziała się o przykrych wiadomościach.

Zobacz także: Kiedy premiera nowego sezonu Królowych życia?

Nie żyje pani Basia

Z jednego z ostatnich odcinków programu Królowe życia dowiadujemy się, że partnerka Wici – pani Basia nie żyje. Kobieta zmarła w wieku 60 lat. Wicia jest przyjacielem Dagmary i wielokrotnie pojawiał się w odcinkach programu. Po czasie zaczęła występować w nim również jego partnerka, która podobnie jak Wicia, borykała się z problemem alkoholizmu.

Pani Basia nie żyje

Dagmara pomagała Wici i Basi w problemach życia codziennego. Gwiazda wielokrotnie rozmawiała z parą na temat alkoholu, który mieli rzucić. W wielu odcinkach programu Królowe życia widać było zaangażowanie Dagmary w pomoc parze i chęć zmiany ich życia na lepsze. Kiedy wydawałoby się, że wszystko było już dobrze, Wicia poinformował o śmierci swojej partnerki. Jak sam powiedział, ostatniej nocy Basia skarżyła się na ból nerek.

“Sam jestem jak pień. 60 lat. Wzięło ją tu. Ja tu siedzę, zrobiłem kawę. Mówię: idę się wykąpać, pójdziemy na cmentarz. Powiedziała, żebym zrobił śniadanie. A za chwilę już… Ale całą noc narzekała na nerki” – powiedział Wicia w rozmowie z Dagmarą.

Dagmara nie kryła swojego smutku. Na opublikowanym fragmencie odcinka widać, jak gwiazda żegna się z panią Basią, całując jej zdjęcie.

Rodzinie i najbliższym pani Basi składamy najszczersze wyrazy współczucia.

źródło: Pudelek, Instagram Królowe życia, Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz