Nie żyje mąż Magdy Gessler. Pogrążona w żałobie Lara żegna ojca

27 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Córka Magdy Gessler opublikowała w sieci poruszający post. Nie żyje jej ojciec oraz były mąż znanej restauratorki. Zmarł Piotr Gessler.

Nie żyje mąż Magdy Gessler
Nie żyje Piotr Gessler – ojciec Lary

Kim był Piotr Gessler?

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek. Po śmierci swojego pierwszego męża Volkharta Müllera, z którym ma syna Tadeusza, związała się z Piotrem Gesslerem, synem warszawskiego restauratora Zbigniewa Gesslera. Para ostatecznie rozstała się, małżeństwo doczekało się córki Lary.

Para nie jest ze sobą od ponad 20 lat, a obecnie Magda Gessler związana jest z Waldemarem Kozerawskim.

To właśnie były mąż Piotr zaraził Magdę Gessler miłością do kuchni i w 1995 roku para się pobrała. Po kilku latach małżeństwa restauratorka wdała się w gorący romans z zatrudnionym w restauracji u Fukiera kelnerem. Romans zniszczył związek Piotra i Magdy, a ich małżeństwo rozpadło się. Po rozstaniu Magda otrzymała od męża restaurację U Fukiera. Mimo burzliwego rozstania para nie wniosła wówczas do sądu wniosku rozwodowego.

Nie żyje Piotr Gessler

Mimo rozstania relacja Piotra i Magda była przyjacielska. Lara mieszkała ze swoim ojcem Piotrem Gesslerem od 9 roku życia.

Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz” – wyznała w jednym z wywiadów Lara

Nieoczekiwanie na Instagramie Lary pojawił się zaskakujący wpis. Córka Magdy Gessler poinformowała w nim, że ubiegłej nocy zmarł jej ojciec Piotr Gessler.

„Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️” – napisała Lara

Pod postem pogrążonej w żałobie Lary pojawiło się wiele słów wsparcia od internautów. My dołączamy do kondolencji.

źródło: Instagram Lary Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej