Nie żyje gwiazda Instagrama. Tysiące fanów nie kryje smutku…

14 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Przykre doniesienia szybko rozeszły się w sieci. Jak się okazuje, nie żyje polska gwiazda Internetu, którą pokochało tysiące fanów, w tym gwiazdy polskiego show-biznesu. Poznajcie szczegóły.

Nie żyje Anna Kusiak

W polskim internecie żałoba – nie żyje Anna Kusiak, najstarsza polska influencerka, znana ze swojego optymizmu i pozytywnego podejścia do życia. Kusiak, która prowadziła popularny profil “Życie zaczyna się po 90” na Instagramie, zmarła w wieku 97 lat. Jej śmierć wywołała smutek wśród tysięcy jej fanów.

Pani Anna Kusiak była nie tylko najstarszą polską instagramerką, ale także jedną z niewielu osób w sieci, które zwykle wywoływały wyłącznie pozytywne reakcje. Znana z pogodnego usposobienia i życiowego optymizmu, stała się inspiracją dla wielu osób na całym świecie.

Mimo swojego podeszłego wieku, Kusiak nie zaprzestała marzyć i spełniać swoich pragnień. W wieku 85 lat zdecydowała się na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, realizując tym samym swoje długoletnie marzenie. Ale to dopiero początek jej niesamowitej podróży.

Gdy miała 92 lata, postanowiła założyć konto na Instagramie, aby dzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami i przemyśleniami. Wspierana przez córkę, zyskała ogromną popularność, przyciągając uwagę swoją ciepłą osobowością i mądrością płynącą z jej długiego życia. Jej profil “Życie zaczyna się po 90” szybko zdobył ponad 106 tysięcy obserwujących, którzy czerpali z niego inspirację i pozytywną energię.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda Instagrama. Tysiące fanów nie kryje smutku…

Przyczyna śmierci

Niestety, ostatnie tygodnie były dla Anny trudne. Zmagając się ze złym samopoczuciem, została przewieziona do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej zapalenie płuc. Pomimo determinacji i wsparcia bliskich, choroba okazała się zbyt silna, a Anna Kusiak zmarła spokojnie, we śnie, tuż przed północą.

“Kochani moi dzień dobry mówię zamiast Ani.

Tuż przed północą Ania Odeszła

Spokojnie, w Czasie Snu – Uśmiechając się.

Miała bardzo ważny powód by już dzisiaj Być ze Swoim Edwardem – Jego 96 Urodziny.

Kochane Mlodziaczki Ani – chciałam Wam jak najszybciej przekazać tę wieść, bo wiem, ze czekaliście na jakąkolwiek wiadomość.

Do samego Końca czytałam Ani Wasze wiadomości i komentarze.
Słyszała i rozumiała je do Końca.

Bardzo Wam Dziękuję.

Pamiętacie ?
Wielokrotnie Ania powtarzała że Ten Profil na Instagramie to Jej Internetowy Dom.

Uwielbiała Go , Doskonale w Nim się Czuła.
Tak – Bardzo Go Kochała a jeszcze bardziej
Was – Jej Gości, a może Domowników ?

Dlatego Profil @zycie_zaczyna_sie_po_90
nadal będzie istniał.

Zapraszam Was na jutro na Wspólną Niedzielną Kawkę.

Mamusiu – R.I.P.🖤” – napisała córka, publikując serię zdjęć swojej mamy z różnych okresów życia.

Jej śmierć jest stratą dla polskiej społeczności internetowej. Jednak jej osoba pozostanie żywa w sercach tych, których dotknęła swoją pozytywną postawą i wiarą w to, że życie jest warte przeżycia, bez względu na wiek. Anna Kusiak nie tylko udowodniła, że marzenia można spełniać w każdym wieku, ale także pozostawiła po sobie inspirację dla kolejnych pokoleń.

Źródło: Instagram Anny Kusiak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej