Połącz się z nami

Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Aktor zmarł w wieku 38 lat

Nie żyje Paweł Czajor

News

Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Aktor zmarł w wieku 38 lat

Zmarł Paweł Czajor. Znany reżyser oraz aktor przegrał walkę o życie w wieku zaledwie 38 lat. Wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Paweł Czajor

Paweł Czajor był znanym aktorem oraz reżyserem castingów. Na swoich koncie miał udział w wielu znanych produkcjach m.in. w serialach Tancerze, Niania, Pierwsza miłość, czy M jak Miłość. Chociaż bardzo kochał aktorstwo, jego największą pasją było reżyserowanie castingów, czym zajmował się od wielu lat.

38-latek wspólnie z przyjacielem Konradem Bugajem prowadzili firmę Bugaj Czajor Casting, która zajmowała się reżyserią obsady do największych polskich hitów, tj. Bogowie, Boże ciało, Sala samobójców. Hejter, Jak zostałem gangsterem.

Nie żyje Paweł Czajor
Nie żyje Paweł Czajor

Nie żyje gwiazda M jak miłość – Paweł Czajor

Paweł Czajor zmarł 8 kwietnia 2021 roku. O śmierci aktora i reżysera poinformował jego przyjaciel i współpracownik Konrad Bugaj.

„Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, z reszta Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. PAWEŁ CZAJOR wczoraj odszedł, umarł. 03.06.1982 – 09.04.2021. 'You are my person, you will always be my person' (to z odcinka Greys’s Anatomy). Ściskam Was wszystkich Kochani z całych sił”

Portal filmpolski.pl także przekazał informację o śmierci 38-letniego aktora.

„Nie żyje Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady. Był reżyserem obsady m. in. „Bogów”, „Jak zostałem gangsterem”, Wszystko dla mojej matki”, „Bożego ciała” i „Sali samobójców. Hejtera”. Paweł Czajor zmarł 8 kwietnia w wieku 38 lat.”– czytamy na Facebooku filmpolski.pl

Wiele znanych gwiazd wyraża ubolewanie z związku ze śmiercią cenionego artysty oraz kolegi m.in. Laura Breszka. Pod postem aktorki Michał Milovic zdradził, że przyczyną śmierci Pawła Czajora był Covid-19.

„Nie wierzę, ale Covid go zabrał.” – napisał Michał Milovicz

Składamy ogromne wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim Pawła Czajora.

źródło filmpolski.pl, Facebook Konrad Bugaj, You Tube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry