Połącz się z nami

Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Aktorka zmarła w wieku 37 lat

nie zyje giwazda ma jak miłosc

News

Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Aktorka zmarła w wieku 37 lat

O śmierci Judyty Turan pierwszy poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Aktorka przegrała walkę z rakiem.

W sobotę media poinformowały o śmierci Judyty Turan. Aktorka, którą wielu widzów kojarzyło z ról w popularnych polskich serialach, chorowała na nowotwór.

Judyta Turan urodziła się w 1983 roku. Przygodę ze sceną rozpoczynała na deskach teatru już jako nastolatka, grając rolę Gabrieli w spektaklu „Szukam” w Teatrze Druga Strefa w Warszawie. Gwiazda ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Warszawskiej Szkoły Filmowej w Warszawie.

Turan znana była widzom głównie z ról epizodycznych. Aktorka pojawiła się w takich znanych serialach jak „M jak miłość”, „Klan”, „Motyw” czy „Diagnoza”, ale często grała również w teatrze.

Niespełna dwa lata temu Judyta Turan przyznała, że zmaga się z nowotworem. W nierównej walce z chorobą postanowiła prosić o pomoc i zorganizowała w sieci zbiórkę na leczenie.

„Decyzję o leczeniu i operacji w Niemczech podjęłam ze względu na ogromne doświadczenie w walce z nowotworami. Tu mam szansę, że będę żyć! W Niemczech wykorzystuje się najnowsze i najskuteczniejsze na świecie metody. Bardzo ubolewam, że Polsce takich możliwości jeszcze nie mamy” – można było przeczytać na stronie zbiórki

Nie żyje gwiazda „M jak miłość”. Judyta Turan zmarła w wieku 37 lat

W piątek 12 lutego 2021 roku Judyta Turan przegrała walkę o życie. Pierwszy o śmierci aktorki poinformował Związek Artystów Scen Polskich

„Odeszła Judyta Turan. Urocza, serdeczna, życzliwa, pogodna. Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat. Ale przeciwnik okazał się silniejszy. Żegnaj, Judy!” napisał Związek Artystów Scen Polskich

Judyta Turan zmarła w wieku 37 lat.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry