Nie żyje gwiazda “Star Trek”!

26 lutego 2024
Przez: : W.M.

W minioną niedzielę bliscy Kennetha Mitchella przekazali, że aktor, który zyskał popularność grając w takich hitach jak Kapitan Marvel czy Star Trek. Discovery, nie żyje. Mężczyzna od kilku lat walczył z chorobą. Kenneth Mitchell zmarł w wieku 49 lat.

Kenneth Mitchell był cenionym aktorem, które widzowie pokochali za wiele ról. Wśród najpopularniejszych produkcji, w których zagrał, wymienić można między innymi Jericho, Kapitan Marvel, czy Star trek. Discovery.

O śmierci aktora poinformowano na jego profilu w mediach społecznościowych.

“Z ciężkim sercem ogłaszamy śmierć Kennetha Alexandra Mitchella, ukochanego ojca, męża, brata, wujka, syna i drogiego przyjaciela” – napisano w mediach społecznościowych

Na początku 2020 roku Kenneth Mitchell ujawnił, że zmaga się z ALS, co znacząco wpłynęło na jego życie i pracę. Od października 2019 roku korzystał z elektrycznego wózka inwalidzkiego, a jego choroba znalazła odzwierciedlenie w postaciach, które grał, co pozwoliło Mitchellowi kontynuować pracę mimo postępującej choroby.

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy zdruzgotanych fanów aktor.

“Nigdy, przenigdy nie zostaniesz zapomniany!! Jesteś osadzony w sercach i umysłach tak wielu. Zawsze będziesz inspiracją”

“Promyk słońca. Żegnaj piękny człowieku. Jesteś inspiracją dla nas wszystkich. Kochamy Cię Ken”

“Spoczywaj w pokoju, Ken. Kochamy Cię. 💔Przesyłam miłość i światło Twojej rodzinie” – komentują

Kim był Kenneth Mitchell?

Kenneth Alexander Mitchell był cenionym kanadyjskim aktorem. Największą popularność przyniosły mu role Erica Greena w serialu Jericho, a także Star Trek: Discovery. Mitchell zapisał się w pamięci widzów również dzięki występom w filmach, takich jak Miracle, gdzie wcielił się w postać Ralpha Coxa, oraz w Kaptain Marvel grając Josepha Danversa.

Od kilku lat aktor zmagał się z chorobą, która niestety okazała się silniejsza. Kenneth Mitchell zmarł w wieku 49 lat, osieracając dwójkę dzieci oraz pozostawiając pogrożoną w żałobie żonę Susan May Pratt.

Nie żyje Kenneth Mitchell, fot, Instagram

Zobacz także: TVP w żałobie. Nie żyje legendarny dziennikarz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej