Połącz się z nami

Nie żyje Kelly Preston – żona Johna Travolty przegrała walkę z rakiem

Nie żyje Kelly Preston

News

Nie żyje Kelly Preston – żona Johna Travolty przegrała walkę z rakiem

Nie żyje Kelly Preston. Zmarła w wieku 57 lat po dwuletniej, ciężkiej walce z rakiem piersi. „Stoczyła odważną walkę przy wsparciu wielu osób. Miłość i życie Kelly zostaną na zawsze w naszej pamięci” – napisał jej mąż, John Travolta.

Kelly Preston urodziła się 13 października 1962 roku w Honolulu. Była amerykańską aktorką filmową, która karierę rozpoczęła już w wieku 16 lat, jako modelka. Zadebiutowała w thrillerze Za dziesięć minut północ w 1983 roku. Przełomem w karierze Kelly była rola Marnie Mason w komedii Bliźniacy.

Nie żyje Kelly Preston

Kelly pobrała się z Travoltą 12 września 1991 roku w Paryżu. Owocem ich miłości jest trójka dzieci: Jetta (ur. 13 kwietnia 1992), Benjamin (ur. 23 listopada 2010) i Elle (ur. 3 kwietnia 2000). Niestety ich najstarszy syn zmarł 2 stycznia 2009 roku z powodu ataku epilepsji, podczas wspólnego, świątecznego pobytu na Bahamach.

„Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie” – przekazał magazynowi „People” przedstawiciel rodziny.

John Travolta zamieścił na swoim Instagramie poruszający wpis.

„Z ciężkim sercem muszę wszystkich poinformować, że moja piękna żona Kelly przegrała trwającą dwa lata walkę z rakiem piersi. Od początku swoich zmagań miała pełne wsparcie rodziny i bliskich. Będziemy zawsze wdzięczni lekarzom za wszelką pomoc, którą jej udzielili. Jej życie zostanie zapamiętane na wieki. Chcę teraz spędzić jak najwięcej czasu z moimi dziećmi, które właśnie straciły mamę. Wybaczcie, jeśli przez jakiś czas nie będziemy udzielać się publicznie, ale pamiętajcie, że doceniamy Wasze wsparcie” – napisał John Travolta we wzruszającym wpisie na Instagramie.

Kelly Preston zmarła 12 lipca 2020 roku po dwuletniej walce z rakiem piersi. Miała 57 lat.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym Kelly.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry