Połącz się z nami

Nie żyje gwiazda „Big Brothera”. Miała 38 lat.

Nikki Grahame nie żyje

News

Nie żyje gwiazda „Big Brothera”. Miała 38 lat.

Nie żyje Nikki Grahame, która rzeczywiście była wielką gwiazdą brytyjskiej edycji programu Big Brohter. W ostatnim czasie miała wsparcie przyjaciół oraz bardzo wielu fanów. Przegrała ona jednak walkę o powrót do zdrowia. Zmarła w wieku 38 lat, po długiej chorobie.

Co wiemy o życiu Nikki Grahame?

Program Big Brother znają niemal wszyscy. Format ten jest bowiem emitowany od lat na antenach stacji telewizyjnych w bardzo wielu krajach. Nazwa programu, jak podaje Wikipedia, pochodzi z powieści George’a Orwella Rok 1984, gdzie przedstawiony został obraz państwa totalitarnego, w którym Wielki Brat kontrolował całe życie mieszkańców. Tak, też jest w tym programie, tylko chodzi o uczestników show mieszkających pod jednym dachem. Widzowie zaś obserwują ich wspólne życie i relacje.

Zobacz także: Czy będzie kolejny sezon polskiej edycji Big Brothera?

Przez lata bohaterowie tego bardzo popularnego na całym świecie formatu, faktycznie, nierzadko opuszczali program ciesząc się wielką popularnością i rzeszą fanów. Tak również było z Nikki Grahame, która była uczestniczką siódmej edycji brytyjskiego Big Brothera w 2006 roku.

Faktycznie bowiem po programie stała się bardzo rozpoznawalną osobowością telewizyjną, cieszyła się też wielką sympatią fanów. Dlatego też kolejno z zaciekawieniem widzowie oglądali jej własne reality show Księżniczka Nikki

Nikki Grahame nie żyje. Przegrała walkę z chorobą.

Niestety Nikki przez całe życie zmagała się z anoreksją i ostatecznie przegrała walkę z tą trudną chorobą.

Od dłuższego czasu wiadomo było, że nie jest z nią dobrze, jednak chciała walczyć o życie. Przyjaciele i fani rzeczywiście w różnych akcjach zebrali ponad 65 tysięcy funtów na rozpoczęcie leczenia ratującego jej życie, a kolorowa prasa nagłośniała tematy dotyczące anoreksji.

W ubiegłym miesiącu Nikki już zgłosiła się do prywatnego szpitala, aby podjąć leczenie. Niestety nie udało się jej wygrać tej batalii i 9 kwietnia jej światło zgasło.

Z wielkim smutkiem musimy Was poinformować, że nasza droga przyjaciółka Nikki zmarła we wczesnych godzinach rannych w piątek 9 kwietnia. Łamie nam serca, gdy wiemy, że ktoś tak cenny został nam odebrany w tak młodym wieku. Nikki nie tylko wpłynęła na życie milionów ludzi, ale także przyjaciół i rodziny, którzy będą za nią niezmiernie tęskni” – poinformowała fundacja Go Fund Me założona przez przyjaciółki Nikki.

Źródło: Instagram Nikkie Grahame

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry