Połącz się z nami

Nie żyje polski tiktoker – przykre informacje przekazała Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w żałobie

News

Nie żyje polski tiktoker – przykre informacje przekazała Julia Wróblewska

Julia Wróblewska jest w żałobie. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jej kolega – znany tiktoker i influencer nie żyje. „Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]” – czytamy w emocjonalnym wpisie.

Nie żyje polski tiktoker

Julia Wróblewska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białą fotografię z Jakubem Łozickim. Aktorka przekazała przykre informacje. Okazuje się, że młody tiktoker i influencer nie żyje.

„Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]” – czytamy w poście Julii.

Ponadto Wróblewska zablokowała możliwość komentowania postu i apelowała do internautów, aby zachowali powagę sytuacji. Na ten moment nie wiadomo co było powodem przedwczesnej śmierci Jakuba.

„proszę, uszanujcie trochę takie sprawy, powiedzieliśmy wystarczająco. Nie chcę mówić więcej dopóki ktoś z rodziny Kuby nie wstawi oficjalnej informacji” – apelowała Julia Wróblewska.

Zobacz także: Zmarł członek zespołu The Kelly Family

Kim był Fisza

Jakub był aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, szczególnie Instagrama, na którym zgromadził ponad 40 tys. obserwatorów i TikToka, gdzie miał około 60 tys. follow. Jeden z najpopularniejszych jego postów miał aż dwa miliony wyświetleń. W sieci znany był pod pseudonimem Fiszaofficial. Wiadomo, że Kuba chorował na padaczkę, jednak nie wiadomo co było powodem śmierci.

Zarówno na Instagramie jak i TikToku Łozickiego usunięto wszystkie zdjęcia. Z kolei na Facebooku utworzono profil in memoriam. Pojawiły się również wpisy:

„oby tam było ci lepiej, bez szpitali i bólu. Jeszcze kiedyś się spotkamy. Zawsze na powitanie mówiłeś mi „hejka gwiazda”, a teraz to ty jesteś wśród nich.  Mam nadzieję, że znajomi którzy również odeszli zaopiekowali się Tobą”

„Ostatnio się widzieliśmy i byles taki szczęśliwy mam nadzieje ze tam również będziesz taki pełny energii…”

„[*] zdecydowanie za szybko Kubuś..”

Najbliższym i rodzinie Jakuba składamy najszczersze kondolencje.

źródło: Instagram Juleczkaaa_jula

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry