Nie żyje popularna Miss. Królowa piękności wcześniej miała rutynowy zabieg

22 czerwca 2022
Przez: : W.M.

W poniedziałek 20 czerwca zmarła Gleycy Correia. Kobieta od kilku tygodni przebywała w śpiączce. Zapadła w nią po rutynowym zabiegu, któremu się poddała. W ubiegły wtorek rodzina i bliscy pochowali Miss Brazylii.

Śmierć Miss Brazylii

Gleycy Correia swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła już jako nastolatka. W wieku 23 lat osiągnęła ogromny sukces i otrzymała tytuł Miss United Continents Brazil.

Od pewnego czasu kobieta skupiła się na pracy w modelingu, a także branży, jaką jest medycyna estetyczna. Swoim klientom proponowała zabiegi z serii modelowania ust, makijażu permanentnego czy usuwania blizn oraz tatuaży. Efektami swoich prac często chwaliła się na swoim Instagramie, który przed trafieniem do szpitala, bardzo aktywnie prowadziła.

W kwietniu tego roku Gleycy udała się do szpitala na zabieg usunięcia migdałków. Niestety rutynowy zabieg zakończył się dla niej tragicznie. Ksiądz Lidiane Alves, który był blisko związany z rodziną Miss, w rozmowie z The Mirror przekazał, że po pięciu dniach od zabiegu modelka doznała poważnego krwotoku i ponownie trafiła do szpitala. U Correii doszło do zatrzymania akcji serca, w wyniku którego zapadła w śpiączkę.

Zmarła Miss Brazylii

Po wielu tygodniach przebywania w śpiączce 20 czerwca Gleycy Correia zmarła.

Jak donosi New York Post, po śmierci ciało Miss Brazylii poddane zostało sekcji zwłok.

Zobacz także Nie żyje uczestniczka You Can Dance. Kobieta ucierpiała w pożarze.

Pastor Jak Abreu, na swoim Instagramie przekazał, że rodzice zmarłej Correii podejrzewają, iż podczas zabiegu wycięcia migdałków, któremu poddała się modelka w kwietniu tego roku, doszło do błędu w sztuce lekarskiej, który ostatecznie kosztował ich córkę życie.

Na chwilę obecną nie podano do wiadomości publicznej wyników sekcji zwłok zmarłej Miss Brazylii. Pogrzeb Gleycy Correii odbył się 21 czerwca.

Śmierć Miss Brazylii
Nie żyje Miss Brazylii

źródło: New York Post/Instagram Gleycy Correia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej