Nie żyje zawodnik MMA! Miał zaledwie 23 lata

27 lutego 2024
Przez: : W.M.

Nie żyje utalentowany serbski sportowiec Stefan Savić, który zginął w wyniku dźgnięcia nożem w okolice klatki piersiowej. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej zdobył w Tiranie brązowy medal mistrzostw świata w MMA. Do zdarzenia doszło w godzinach nocy w miniony weekend z soboty na niedzielę w Belgradzie pod jednym z klubów.

Serbska federacja wydała komunikat, w którym pożegnano utalentowanego 23-latka, na którego czekała wielka sportowa kariera. W oficjalnym oświadczeniu podkreślono, że Savić był symbolem dumy narodowej, który z honorami reprezentował swój kraj na arenie międzynarodowej.

“Z głębokim żalem zawiadamiamy, że we wczesnych godzinach porannych zginął tragicznie nasz młody zawodnik, Stefan Savić. Był to człowiek, który zawsze dumnie i z sukcesami reprezentował Serbię. Jesteśmy zdruzgotani tą stratą i pragniemy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Stefana” – czytamy w oświadczeniu Federacji.

Bójka z zawodnikiem MMA

Do tragicznych wydarzeń doszło w Belgradzie pod klubem Dorcol z soboty na niedzielę około godz. 1:00.
To właśnie podczas tej bójki Savić został śmiertelnie ugodzony nożem. Mimo iż sportowcowi udzielono natychmiastowej pomocy, a na miejsce wezwano pogotowanie, jego życia nie udało się uratować.

Konfrontacja, która początkowo wydawała się zwykłą kłótnią, nagle przybrała tragiczny obrót. Jak opisywali świadkowie wydarzenia, których nie brakowało pod klubem, jeden z mężczyzn nagle wyjął nóż. Jak opisywano, Savić próbował uciec, jednak napastnik dogonił go i dźgnął nożem w okolice klatki piersiowej. Przypadkowy przechodzień podjął próbę niesienia pomocy Savićowi, ale także i on został zaatakowany przez nożownika. Mimo odniesionych ran, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Zawodnik MMA przewieziony został do szpitala, gdzie lekarze próbowali walczyć o jego życie, jednak niedługo później zmarł.

Stefan Savić zmarł w wieku 23 lat. pozostawiając pogrążoną w rozpaczy rodzinę i bliskich.

Stefan Savić nie żyje, fot. X

Zobacz także: Zaskakujące informacja w sprawie przyczyny śmierci Gabriela Seweryna! Wiadomo, co udało się ustalić!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej