Połącz się z nami

Nie żyje znana dziennikarka Polsatu. Ciało 45-latki znaleziono w mieszkaniu.

nie żyje znana dziennikarka

News

Nie żyje znana dziennikarka Polsatu. Ciało 45-latki znaleziono w mieszkaniu.

Nie żyje znana dziennikarka Polsatu. Jak podają media, ciało Ewy Żarskiej znaleziono w jej mieszkaniu. Czy wiadomo już co było powodem śmierci uwielbianej reporterki?

Ewa Żarska to znana dziennikarka i reporterka, która od wielu lat zwiana była ze stacją Polsat i Polsat News. Współpracowała między innymi na planie lubianego programu „Państwo w Państwie”. Wcześniej przez kilka lat procowała jako korespondentka Polsatu w Londynie.

nie żyje znana dziennikarka
https://www.instagram.com/p/B6TU1WAjrlY/

W swojej karierze pochwalić mogła się wieloma sukcesami zawodowymi. W 2017 roku Żarska nagrodzona została w prestiżowym konkursie „MediaTory” za swój reportaż „Mała prosiła, by jej nie zabijać”, w którym przedstawiła śledztwo nad zdemaskowaniem podejrzanego o pedofilię Krzysztofa P. „Piotra” Zarską nominowano także do Grand Press i nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego Dziennikarka śledcza ma na swoim koncie także głośną sprawę mordercy i pedofilia Mariusza Trynkiewicza. Wydała nawet na ten temat książkę „Łowca. Sprawa Trynkiewicza”, która okazała się sporym sukcesem.

Nie żyje znana dziennikarka Polsatu.

Jak podaje serwis press.pl, Ewa Żarska zmarła nagle, w wieku 45 lat. Smirec dziennikarki jest sporym zaskoczeniem. Kobieta była aktywna i jeszcze wczoraj opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych post.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, gdzie na co dzień mieszkała znana dziennikarka Polsatu, potwierdził te informacje w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

„Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – przekazał Krzysztof Kopania” – przekazał Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi

Sprawę śmierci Ewy Zabrskiej bada policja i prokuratura. Niektóre media donoszą, że powodem śmierci znanej dziennikarki mogło być samobójstwo, ale informacje te nie są potwierdzone.

nie zyje Ewa Zarska
https://www.instagram.com/p/B_CNJTHjy3r/

Pod ostatnim postem reporterki na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami oraz słów niedowierzania.

„Wielka strata telewizji 😢 za szybko…”

„Wielka strata”

„Jedna z niewielu w sercem do pracy… będziemy Pamietać 😔”

Ewa Żarska, znana dziennikarka Polsatu zmarła w wieku 45 lat.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry