Połącz się z nami

Nie żyje znana gwiazda YouTuba! Ojciec dwójki dzieci odszedł w wieku 19 lat!

News

Nie żyje znana gwiazda YouTuba! Ojciec dwójki dzieci odszedł w wieku 19 lat!

Żona znanego w Stanach Zjednoczonych YouTubera za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o śmierci Landona Clifforda. Vloger miał zaledwie 19 lat i osierocił dwójkę małych dzieci! Poznajcie szczegóły! Nie żyje znana gwiazda YouTuba!

Amerykański YouTuber Landon Clifford wraz ze swoją żoną Camryn Clifford pomimo młodego wieku doskonale odnaleźli się w roli rodziców. Obydwoje prowadzili vlogi w serwisie YouTube, gdzie pokazywali, jak wygląda życie nastoletnich rodziców. Byli parą od wielu lat, a swojego pierwszego dziecka doczekali się, kiedy Camryn miała zaledwie 16 lat. Drugie dziecko pary urodziło się niecałe 5 miesięcy temu.

View this post on Instagram

& then there were 4 🧡

A post shared by Camryn Clifford (@camandfam) on

Na profilu Camryn na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć, na których od razu widać jak byli razem szczęśliwy. Niestety, ale ich historia nie zakończyła się happy-endem. Landon Clifford 13 sierpnia doznał uszkodzenia mózgu. Na profilu żony 19-latka pojawił się wzruszający wpis. Zobaczcie!

Nie żyje znana gwiazda YouTuba!

Jak czytamy w poście Camryn, Landon przebywał w szpitalu przez 6 dni, gdzie lekarze próbowali walczyć o jego życie. Jak również możemy się dowiedzieć, narządy Landona zostały przekazane osobom oczekującym na przeszczep:

„13 sierpnia 2020 roku był ostatnim dniem Landona jako najlepszego taty i męża, jakim mógł być. Po spędzeniu kolejnych 6 dni w śpiączce przekazał kilka narządów potrzebującym w całym kraju. Umarł ratując życie innych. Takim był typem osoby. […]”

Landon był oddanym mężem i ojcem dla swoich córek. Pomimo młodego wieku doskonale odnalazł się w roli taty:

„Współczujący, kochający, rozważny, miły i delikatny. Był niesamowitym mężem i najlepszym ojcem, o jakiego te dziewczyny kiedykolwiek prosiły. Głęboko zasmuca mnie, że nigdy go naprawdę nie poznają. Był taki młody i miał o wiele więcej życia […]”

Po śmierci 19-latka została założona strona GoFundMe przez jego fanów, aby zebrać pieniądze dla jego rodziny. Młode małżeństwo z powodzeniem prowadziło swój kanał w serwisie YouTube pod nazwą „Cam&Fam”, który miał aż 1,3 miliona subskrybentów. Filmy, w których pokazywali życie nastoletnich rodziców cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

View this post on Instagram

Today we celebrate his life 🖤

A post shared by Camryn Clifford (@camandfam) on

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry