Nie żyje znany aktor. 27-latek zginął w tragicznym wypadku!

2 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Zmarł wybitny aktor, który fanom znany był z takich hitów jak Chilling Adventures of Sabrina czy After. Chance Perdomo zmarł w wyniku wypadku w wieku 27 lat.

31 marca media obiegła smutna wiadomość o śmierci Chance’a Perdomo. Rzecznik prasowy aktora z ogromnym smutkiem poinformował, że Perdomo zginął w wypadku motocyklowym, mając zaledwie 27 lat.

“Z wielkim smutkiem dzielimy się wiadomością o przedwczesnej śmierci Chance’a Perdomo z powodu wypadku motocyklowego. Władze poinformowały, że nie brały w nim udziału inne osoby. Pasja Chance’a do sztuki oraz jego nieustający apetyt na życie były odczuwalne przez wszystkich, którzy go znali. Jego życzliwość będzie trwać w tych, których najbardziej kochał. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w czasie żałoby po stracie jej ukochanego syna i brata” – potwierdził rzecznik prasowy aktora

Chance Perdomo, najbardziej znany z roli Ambrose’a Spellmana w hitowym serialu Netflixa Chilling Adventures of Sabrina, był utalentowanym aktorem, przed którym drzwi do wielkiej kariery stały otworem.

Kim był Chance Perdomo?

Chance Perdomo był brytyjskim aktorem, który zyskał międzynarodową sławę dzięki swojej roli jako Ambrose Spellman w serialu Netflixa Chilling Adventures of Sabrina. Serial, będący mroczną odsłoną klasycznej historii o Sabrinie, młodej czarownicy, pozwolił Perdomo zdobyć uznanie i sympatię widzów na całym świecie. Jego postać, Ambrose, jest kuzynem Sabriny, również czarownikiem, który charakteryzuje się bystrym intelektem, poczuciem humoru oraz lojalnością wobec rodziny. Oprócz Chilling Adventures of Sabrina, Chance Perdomo wystąpił w innych produkcjach filmowych i telewizyjnych
Aktor zadebiutował w produkcji Hetty Feather, gdzie udowodnił swój talent. Przełomowym momentem była rola w Killed by My Debt, filmie BBC, gdzie przedstawił dramatyczną historię Jerome’a Rogersa. To rola, za którą zdobył nominację do nagrody BAFTA.

Chance znalazł się także w obsadzie serii filmowej After, wcielając się w postać Landon Gibsona. Jak wiadomo, krótko przed śmiercią Perdomo dołączył do obsady Gen V, spin-offu The Boys.
Chance Perdomo zmarł w wieku zaledwie 27 lat pogrążając w rozpaczy rodzinę i bliskich.

Chance Perdomo nie żyje, fot. Instagram
Chance Perdomo nie żyje, fot. Instagram
Chance Perdomo nie żyje, fot. Instagram

Zobacz także: Śmierć znanego tiktokera wstrząsnęła internautami. “Szalony Karol” miał tylko 28 lat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej