Niecodzienne sceny w „DDTVN” – Chajzer śpiewa do marchewki, a Ohme do bakłażana! Fani: „Ale Was poniosło”

26 stycznia 2021
Przez: : M.J

Niecodzienne sceny w „DDTVN” miały miejsce we wtorek 26 stycznia. Z okazji urodzin jednej z gwiazd polskiej sceny muzycznej gospodarze programu postanowili zrobić mu niespodziankę i zaśpiewać jeden z jego hitów! Zobaczcie, jak im to wyszło!

Śniadaniowe programy cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Nie da się ukryć, że są to produkcje, które lecą na żywo na naszych ekranach, a my nie raz byliśmy świadkami zabawnych wpadek prowadzących. Tym razem jednak nie chodzi o wpadkę…

Zobaczcie również: Niefortunna wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. Pies na wizji zjadał swoje odchody

„Dzień Dobry TVN” codziennie od świtu leci na ekranach naszych telewizorów. Ten śniadaniowy program prowadzą dla nas na zmianę takie duety jak: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga oraz Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim i Małgorzata Ohme z Filipem Chajzerem.

To właśnie ten ostatni duet pokusił się ostatnio na wykonanie piosenki Jacka Stachurskiego, który obchodził swoje 55. urodziny. Trzeba przyznać, że ich wykonanie, choć było zaskakujące, to spotkało się z bardzo dobry odbiorem! Zobaczcie, a raczej posłuchajcie!

Niecodzienne sceny w „DDTVN”:

Z okazji 55. urodzin Jacka Stachurskiego gospodarze postanowili osobiście na wizji złożyć mu życzenia. Jakby tego było mało, pokusili się również o wykonanie jednego z najbardziej znanych utworów artysty. Chyba każdy kojarzy wokalistę właśnie z utworem „Typ niepokorny”:

„Typ niepokorny skończył dziś 55 lat! 🎉 Przeżyjmy to jeszcze raz 🥳Zobaczcie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla @jacek_stachursky 🎂”

Nie da się ukryć, że artysta był wyraźnie zaskoczony taką niespodzianką w wykonaniu ekipy programu „Dzień Dobry TVN”, co wyraźnie widać po jego minie. Co więcej, uwagę zwracają również rekwizyty. Filip Chajzer śpiewał do marchewki, a Gosia Ohme za mikrofon użyła bakłażan.

A jak na ich występ zareagowali widzowie?

„Ale Was poniosło 😜🥂 sto lat dla Jacusia i brawa dla prowadzących 🍾”

„Wow hahahha super😍😍😍”

„Zrobiliście mi tym poranek!!!❤️”

Trzeba przyznać, że Filip i Małgorzata czują się w tym programie jak ryby w wodzie. Nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz pokażą nam swoje ukryte talenty na wizji!

Jak podobał się Wam ich wykon? Nas rozbawili do łez!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej