Połącz się z nami

Niesamowita METAMORFOZA Andrzeja Grabowskiego! Aktor SCHUDŁ 40 kilogramów!

Zdrowie i dieta

Niesamowita METAMORFOZA Andrzeja Grabowskiego! Aktor SCHUDŁ 40 kilogramów!

Andrzej Grabowski bez dwóch zdań, może przyjąć tytuł najbardziej spektakularnej metamorfozy tego roku w polskim show-biznesie! Aktor, którego wszyscy kojarzą z roli Ferdka Kiepskiego, zszokował wszystkich swoja nową figurą. Grabowski prezentuje się doskonale i zapewnia, że to jeszcze nie koniec jego walki o lepszą sylwetkę i zdrowie! Zobaczcie jak tego dokonał!

Wielką zmianę w wyglądzie Andrzeja Grabowskiego, pierwszy raz mieliśmy przyjemność zobaczyć podczas pierwszego odcinka 9 edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie aktor zasiada na krześle jurora od 2014 roku. O swojej metamorfozie, diecie i o tym, jak udało mu się zrzucić ponad 40 kilogramów opowiedział w wywiadzie dla magazynu „Viva”! Zobaczcie!

Jest to naprawdę niesamowite jak w ostatnim czasie zmienił się aktor z serialu „Świat według Kiepskich”. Jak się okazuje wszystko to zasługa operacji zmniejszenia żołądka, której poddał się jakiś czas temu. Od tamtego czasu udało mu się zrzucić już 40 kilogramów, a operacji poddał się w 2017 roku.

„Rozum mi tak podpowiedział. Osiągnąłem wagę 140 kilo i to już była tak zwana otyłość olbrzymia. To mnie przeraziło, pomyślałem: Jezus Maria, trzeba coś z tym zrobić. Poza tym mam dwa sztuczne biodra, cały ten ciężar trzeba było nosić na tych metalach, kolana odmawiały mi posłuszeństwa. Operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, powoduje brak łaknienia. Teraz nie czuję, że mam biodra, że mam kolana, czyli jest dobrze” – wspomina swoją przeprawę o lepsze życie w wywiadzie.

View this post on Instagram

@tanieczgwiazdami @polsatofficial

A post shared by Andrzej Grabowski (@andrzejgrabowski_official) on

Na jakim etapie odchudzania jest obecnie aktor? To również zdradził w wywiadzie dla magazynu.

„Ostatnio przestałem patrzeć na wagę. Boję się, że trochę przytyłem. Chociaż z drugiej strony przy mojej wadze, która i tak jest spora, bo ważę 100 kilo, no ale jestem dużym facetem, czy przytyję kilogram, czy dwa, nic nie zmieni. Byle nie poszło w 10 czy 15, wtedy będzie źle. A ubyło mnie ponad 40 kilogramów”.

Grabowski również nie ukrywa, że nie stosuje specjalistycznej diety, która pomaga mu utrzymać wagę, jednak dzięki operacji zmniejszenia żołądka, je wszystko, na co przyjdzie mu ochota, ale w mniejszych ilościach.

„Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli „mniej żryć”, jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą „mniej żryć””– skomentowała swoją dietę w wywiadzie.

Jego słowa znalazły potwierdzenie podczas udzielania przez niego wywiadu, ponieważ redaktorzy magazynu „Viva” podobno postarali się, aby aktor nie siedział przy pustym stole.

„Pyszne są te drożdżówki”– skwitował, zajadając się słodkościami.

My jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy Andrzej Grabowskiego i również sądzimy, że jest to przemiana tego roku! Życzmy mu wytrwałości w dążeniu do celu i dużo zdrowia!

Was też zaskoczyła tak wielka zmiana wyglądu aktora?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry