Połącz się z nami

Niewiarygodne, jak oni są do siebie podobni! Poznaj gwiazdy, które łatwo ze sobą pomylić!

Z życia gwiazd

Niewiarygodne, jak oni są do siebie podobni! Poznaj gwiazdy, które łatwo ze sobą pomylić!

Mówi się, że każdy z nas ma gdzieś swojego sobowtóra, nie inaczej jest w przypadku gwiazd. Pokażemy wam kilka par gwiazd, łudząco do siebie podobnych, aż ciężko uwierzyć, że nie maja tych samych genów. Przekonajcie się sami!

Mijając kogoś na ulicy zastanawiamy się czasem do kogo ze znanych była ta osoba podobna. Podobnie zdarza nam pomylić aktorów, kiedy oglądamy jakiś film w kinie, czy telewizji. Nie ma co się dziwić, niektóre gwiazdy są do siebie tak podobne, że ciężko ich odróżnić. Czasami rodzeństwo bywa mniej do siebie podobne! Zobacz, które znane osoby można ze sobą pomylić!

Jeffrey Dean Morgan i Javier Bardem

Ci dwaj aktorzy są w podobnym wieku, ale jeden urodził się w Stanach Zjednoczonych, a drugi w Hiszpanii, jednak to nie przeszkadza wielu z nas mieć problem w ich odróżnieniem. Javier był pierwszym hiszpańskim aktorem nominowanym do Oscara, a wystąpił miedzy  innymi w takich znanych filmach jak „Skyfall” czy ostatnio „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Zaś Jeffrey jest amerykańskim aktorem, którego możemy zobaczyć zarówno na dużym i małym ekranie, znanym  z popularnego serialu „Chirurdzy”.

Daniel Radcliffe i Elijah Wood

Nie da się ukryć, że aktorzy którzy zasłynęli z ról, Harry’ ego Pottera (Daniel Radcliffe) i Hobbita Frodo (Elijah Wood) są do siebie niezwykle podobni, są nawet zbliżonego wzrostu.

 

Logan Marshall-Green i Tom Hardy

Logan Marshall-Green w rzeczywistości posiada bliźniaka, jednak Tom Hardy z uwagi na podobieństwo spokojnie mógłby uchodzić za trzeciego brata mimo braku pokrewieństwa. Oceńcie sami!

View this post on Instagram

I’ve got BIG news… #staytuned

A post shared by Logan Marshall-Green (@elemgy) on

View this post on Instagram

All in all the time ???♠️????????

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Maria Dębska i Agnieszka Więdłocha

Kariery aktorskie obu pań nabrały tempa w podobnym czasie, są piękne i zdolne a do tego ciężko je od siebie odróżnić. Agnieszka Więdłocha zagrała jedną z głównych ról w „Planecie Singli”, z kolei Maria Dębska zagrała główną rolę w komedii „Pech to nie grzech”.

Thandie Newton i Zoe Saldana

Zoe znana ostatnio z roli w obu częściach „Strażników galaktyki” odnalazła swojego odpowiednika w starszej o sześć lat, koleżance po fachu Thandie, którą możemy zobaczyć na szklanym ekranie w takich filmach jak „Misson Impossible” czy „Kroniki Riddicka”.

View this post on Instagram

?

A post shared by Thandie Newton FC (@thandienewtonfc) on

Roselyn Sanchez i Sandra Bullock

Fani aktorki Roselyn Sanchez, znanej głównie z ról serialowych, coraz częściej dopatrują się podobieństwa do starszej, bardziej zasłużonej aktorsko koleżanki Sandry Bullock. Zobaczcie czy rzeczywiście, są do siebie tak podobne.

 

Natalie Portman i Keira Knightley

Podobieństwo między dwiema aktorkami jest uderzające, wykorzystano to nawet przy obsadzaniu ról do filmu „Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo” w którym obie aktorki brały udział. Natalie Portman wcieliła się w rolę dwórki królowej Amidali, a Keira w postać Sabé, najważniejszej dwórki, która ze względu na podobieństwo w pewnym momencie zastąpiła królową, dla zapewnienia jej bezpieczeństwa. 

 

View this post on Instagram

Last night at the Avengers: Endgame premiere

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on

Amber Heard i Scarlett Johansson

Amber Heard to młoda aktorka, która szybko pnie się po szczeblach kariery, jednak jeszcze daleko jej do Scarlett Johansson, jednej z najlepiej opłacanych aktorek Hollywood. Może i popularności w porównaniu ze Scarlett można Amber odmówić, ale na pewno nie podobieństwa do bardziej uznanej koleżanki.

View this post on Instagram

Glamour Mexico

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

View this post on Instagram

?#scarlettjohansson

A post shared by Scarlett Johansson Fanpage (@scarlettjohanssonworld) on

Dane Cook i Skylar Astin

Dane Jeffrey Cook to amerykański aktor i komik, który swojego sobowtóra odnalazł w mniej znanym koledze, również aktorze Skylarze Astinie.  

View this post on Instagram

Hi ? @kep.exe

A post shared by Skylar Astin (@skylarastin) on

Selena Gomez i Sofia Solares

Młoda gwiazda znalazła swojego „klona” w znanej już w Meksyku blogerce i swojej fance Sofi Solares. Nawet wiernym fanom Seleny trudno jest wychwycić różnice. Aż ciężko uwierzyć, że dziewczyny nie są spokrewnione.

I co myślicie? W wielu przypadkach podobieństwo jest uderzające!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry