Połącz się z nami

Nieznane fakty z życia Piotra Woźniaka- Staraka! Jego przyjaciel wyjawił zaskakujące informacje!

Piotr Woźniak- Starak nieznane fakty z życia

Z życia gwiazd

Nieznane fakty z życia Piotra Woźniaka- Staraka! Jego przyjaciel wyjawił zaskakujące informacje!

Łukasz Palkowski był jednym z najlepszych przyjaciół Piotra Woźniaka- Staraka. Na łamach „Faktu” wyjawił nieznane fakty z życia producenta. Mało kto o tym wiedział!

Łukasz Palkowski jest reżyserem i często współpracował z Piotrem. Mężczyźni znali się od dłuższego czasu. Reżyser w rozmowie z „Faktem” ujawnił nowe informacje na temat producenta. Aż ciężki uwierzyć w niektóre z nich!

Łukasz Palkowski przyjacieł Piotra Woźniaka- Staraka
Źródło: wikipedia

Nieznane fakty z życia Piotra

Palkowski zdradził, że mimo tego, że pochodził z bogatej rodziny, od samego początku sam chciał na siebie zarabiać. Nie bał się żadnej pracy i od samego początku wiedział, że chce pracować na planie filmowym. Dlatego zaczynał od najniższych stanowisk, by tylko móc spędzać czas na planie:

Pracował jako kelner, nosił kawę na planie filmowym, układał kable. Zaczynał swoją drogę w filmie od samego początku, od najniższych stanowisk. Potem to mu zostało, był zawsze z nami na planie, siedział na ławeczce i jadł to, co my”.

Piotr od początku marzył, by stać się niezależnym finansowo. Ciążyło mu, że jest synem miliardera i był postrzegany przez pryzmat swojego ojca.

On zawsze chciał zarabiać swoje pieniądze. A jak wiadomo film to kosztowna impreza. Trzeba się starać o kasę z różnych źródeł. I kiedy Piotr chodził do rozmaitych instytucji po kasę to słyszał: a czemu pan nie weźmie od ojca? To mu naprawdę ciążyło.”

Palkowski twierdzi, że zawód jaki wykonywał Piotr, był celem w dziesiątkę. Miał ogromny talent oraz pasję, a co najważniejsze- kochał ludzi:

Piotrek był niezwykle towarzyską osobą, wręcz duszą towarzystwa, postacią charyzmatyczną. Poza tym był absolutnie bezkompromisowy. Nie miał kompleksów. I rzecz najważniejsza: miał wizję i tą wizją porywał ludzi”.

Reżyser zdradził również jedną ciekawostkę. Natomiast jedną ze słabości Piotra, oprócz żony Agnieszki, były hamburgery!:

Miał przy tym jedną słabość. Uwielbiał jeść na planie hamburgery. Chyba całkiem inaczej niż jego żona Aga”.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry