Nikola Klimas: [wiek, partner, Hotel Paradise 5, Instagram]

7 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Nikola Klimas zasiliła szeregi ekipy programu Hotel Paradise 5 i zapewne od razu zwróciła uwagę niejednego z męskich widzów. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat życia osobistego i zawodowego Nikoli zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Nikola Klimas: wiek

Nikola jest młodą 19-letnią, bardzo atrakcyjną dziewczyną. Pochodzi z Radomska w województwie łódzkim. Nikola studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. Na chwilę obecną skupia się na studiach i nigdzie nie pracuje. Jak uważa, na co dzień odpoczywa, co nie stanowi dla niej żadnego problemu.

Nowa uczestniczka Hotelu Paradise 5 jest wysoką, szczupłą brunetką o przenikliwym spojrzeniu i szerokim uśmiechu. Jak sama uważa, posiada dwie skrajne strony i szuka kogoś, komu mogłaby je pokazać.

Nikola Klimas: partner

Nikola jest singielką. Niemniej jednak ma określony typ wymarzonego faceta – lubi ciemnych blondynów oraz brunetów, którzy mają tatuaże i szeroki uśmiech. Uważa, że idealny mężczyzna dla niej to słodki romantyk.

Nikola nie ma nic przeciwko bycia singielką. Uważa, że bycie wolną jest wspaniałe. Jak sama przyznała, może robić co chce, a nawet zaliczyć krótki, niewinny romans.

Nikola Klimas: Hotel Paradise 5

Nowa uczestniczka jest bardzo atrakcyjną kobietą, zapewne więc będzie się cieszyła ogromnym zainteresowaniem ze strony męskiej części grupy. Do programu zgłosiła się z nadzieją na przeżycie wspaniałej przygody, zobaczyć na własne oczy wspaniałe widoki oraz zaliczyć szalone imprezy z resztą uczestników.

Czy Nikola odnajdzie miłość w programie Hotel Paradise 5? To okaże się z emisją kolejnych odcinków najnowszej serii.

Nikola Klimas: Instagram

Nikola jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – zarówno na Instagramie jak i TikToku. Profil instagramowy uczestniczki reality-show śledzi blisko 12 tysięcy internautów. Znajdziecie ją pod nazwą @_nikosiaxxo_. Oczywiście na Instagramie znajdziecie również oficjalny profil uczestniczki Hotelu Paradise@nikola_hotelparadise5_official

Nikola dzieli się z internautami przeróżnymi zdjęciami, a pod każdym z nich znajduje się wiele komentarzy i polubień internautów.

Instagram Nikoli Klimas
Nikola Klimas

Źródło: Instagram Nikoli Klimas

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej