Połącz się z nami

Ninja Warrior z nową prowadzącą! To znana osobowość telewizyjna!

Ninja Warrior

Rozrywka

Ninja Warrior z nową prowadzącą! To znana osobowość telewizyjna!

Program „Ninja Warrior” doczekał się kontynuacji. Już jesienią zobaczymy drugi sezon rozrywkowego programu, a co ciekawsze nową prowadzącą! Kto nią będzie? Przekonajcie się! Ninja Warrior z nową prowadzącą!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B5SRUYkn7F0/

„Ninja Warrior Polska” to polski program telewizyjny typu reality-show. Emitowany jest dzięki stacji Polsat od 3 września 2019 roku. Program oparty jest na japońskim formacie. Prowadzącą pierwszego sezonu była Aleksandra Szwed – polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Ninja Warrior z nową prowadzącą!

Jak się okazuje drugi sezon „Ninja Warrior” poprowadzi inna osoba. Aleksandra nie wystąpi już w roli gospodyni, a jej miejsce zajmie znana osobowość telewizyjna Karolina Gilon!

Karolina Gilon zaistniała w świecie show-biznesu biorąc udział w popularnym programie „Top Model”, a dokładniej 5 jego edycji. Następnie karierę rozwijała w polskiej telewizji prowadząc m.in. popularny i bardzo lubiany program typu reality-show „Love Island. Wyspa Miłości”. Karolina na tyle spodobała się widzom i władzom stacji, że otrzymała od nich kolejny angaż, jako gospodyni programu. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnym Instagramie programu:

” Elektryzująca wiadomość na zakończenie piątku! 🔥 @karolinagilonofficial poprowadzi 2. edycję #ninjawarriorpolska! 💪 Już jesienią będziecie mogli obejrzeć ją w @polsatoffical 🖐Będzie obserwować zmagania uczestików, którzy marzą o tytule Ninja Warrior i pokaże, jak wygląda ciężka praca za kulisami programu 📲📺 #ninjawarriorpoland #Polsat

Jak podaje „Pudelek”, powód, dla którego Karolina zajmie miejsce Oli, to fakt, że aktorka podobno nie sprawdziła się w roli gospodyni programu:

„Ola nie sprawdziła się w tym formacie. Była zbyt sztywna, a w dodatku nie nawiązywała kontaktu z uczestnikami i resztą ekipy.” – relacjonują.

Dodatkowo postawiono na rozpoznawalność. Karolina obecnie ma swoje największe pięć minut sławy, dzięki czemu jej Instagram pęka w szwach od obserwujących ją osób – obecnie jest to 408 tysięcy fanów. Takim wynikiem nie może pochwalić się Aleksandra Szwed – jej Instagram obserwuje „jedynie” 87.6 tysięcy.

„Stacja zwraca się coraz bardziej w kierunku internetu i influencerów, a Karolina, która ma ponad 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie, wydaje się być idealną osobą, by wprowadzić tę strategię w życie”

Co myślicie o zmianie prowadzącej? Według Was Karolina Gilon poradzi sobie w roli gospodyni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry