Połącz się z nami

Justyna Żyła masakruje salsę! Kolejne krytyczne oceny jury w „Tańcu z Gwiazdami”!

News

Justyna Żyła masakruje salsę! Kolejne krytyczne oceny jury w „Tańcu z Gwiazdami”!

Kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami” za nami. Jak co tydzień, wszyscy z niecierpliwością czekali na występ jednej z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu, Justyny Żyły. Niestety i tym razem nie wszystko poszło, tak jak powinno.

View this post on Instagram

Justyna!!! @justynazyla @tomaszbaranski

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

W tym tygodniu Justyna Żyła i Tomasz Barański mieli do zatańczenia salsę. To dość wymagający taniec i zdecydowanie blogerka nie poradziła sobie i tym razem. Justyna tańczyła totalnie nie do rytmu, chwiała się i gdyby nie jej taneczny partner nie utrzymałaby się na nogach. Widzowie z zapartym tchem oglądali jej występ modląc się, by żona skoczka dotrwała do końca tańca. Podobne odczucie mieli jurorzy. Po skończonym tańcu do oceny jako pierwsza przystąpiła Ola Jordan:

„Justynka, ja tylko się po prostu cieszę, że przeżyłaś ten cały taniec od początku do końca, już więcej nic nie będę mówić”-  ostro skomentowała Jordan.

Andrzej Grabowski dodał: „Justyna chciałem ci powiedzieć, szkoda że do końca tańca w tym flamingu nie przeżyłaś. Chcę oszczędzić i nic o twoim tańcu dalej nie będę mówił.”

Była ładna ósemka, przerzutka pomogła”– wtrącił Tomasz Barański

„No przerzutka była niezła to twoja zasługa Tomku. Justynko powiem ci tak, że trochę śmieszy mnie to ze w takim programie jak „Taniec z gwiazdami”  ja siedzę i ja się cieszę ze Ty dotrwałaś do końca, no naprawdę po prostu sukces… przerażasz mnie Justyna. Ja nie wiem co się z Tobą dzieje, naprawdę najchętniej bym z Tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny, brawa dla Tomka. On Cię dźwiga, on Cię trzyma, on Cię przestawia, twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa, muszę to powiedzieć, nie wiem co jest przyczyną nie ma bioder, nie ma pleców, nie ma kroków, nie ma niczego , nie ma nic w rytmie”– i tym razem Iwona Pavlović nie oszczędziła Żyły.

Ostatecznie para została oceniona na 8 punktów i tym samym zdobyła najniższą ilość punktów w tym odcinku ze wszystkich pozostałych par.

Tabela wyników po wszystkich występach:

  • Joanna i Jan 28 pkt
  • Tamara i Rafał 26 pkt
  • Sebastian i Janja 25 pkt
  • Agnieszka i Stefano 22 pkt
  • Mariusz i Kasia 22 pkt
  • Czadoman i Walerija 20 pkt
  • Qczaj i Paulina 19 pkt
  • Jakub i Lenka 14 pkt
  • Gimper i Natalia 13 pkt
  • Justyna i Tomasz 8 pkt

To nieprawdopodobne, że mimo tak kiepskich not i komentarzy, Justynie i Tomaszowie udało się przejść do kolejnego odcinka, a z programem w tym tygodniu pożegnali się Czadoman i Walerija.

O tych wynikach może świadczyć tylko to jak wielką sympatią cieszy się blogerka.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry