Nosowska miażdży Caroline Derpienski! Celebrytka ostro zareagowała! Nagranie jest hitem w sieci!

7 lipca 2023
Przez: : M.J

Katarzyna Nosowska jak zawsze jest w formie. Tym razem na profilu artystki pojawiło się nagranie, w którym wcieliła się w celebrytkę żyjącą w USA. Internauci niemal od razu skojarzyli przybraną przez Nosowską postać z Caroline Derpienski, o której niedawno huczało w mediach. “Gwiazda amerykańskich wybiegów” już zdążyła odpowiedzieć, nazywając przy tym Katarzynę Nosowską – “babcią”.

Kasia Nosowska słynie ze swojego poczucia humoru, którym niejednokrotnie bawiła obserwatorów swojego profilu na Instagramie. Tym razem zdecydowała się w niecodzienny sposób zareklamować produkty firmy, z którą od jakiegoś czasu współpracuje.

Tym samym, zamiast tylko polecić produkt zdecydowała się wcielić w celebrytkę, która od jakiegoś czasu przylatuje do naszej ojczyzny, aby opowiadać o swoim luksusowym życiu za oceanem.

Na nagraniach możemy usłyszeć niecodzienny akcent w wykonaniu Nosowskiej. Jak podkreśliła, od teraz jest Kate Nosauski. Nawiązała także do ogromnej liczby obserwatorów profilu Derpienski.

“Smauczneugoł! Część pierwsza unikatowego wywiadu z Kate Nosauski, która zaraz po wywiadzie wykonała absolutną sztos figurę i wypiła kolejno kawę z owsianym, potem kawę z kokosowym, a potem kawę z migdałowym. A następnie, w rozkosznym dygocie wysłała serduszka 8 miliardom swoich folołersow.… ❤️”

Na nagraniu słyszymy, jak Nosowska łamaną polszczyzną opisuje swoją “karierę” w Stanach Zjednoczonych. Choć internauci z ogromnym entuzjazmem przyjęli nagranie Nosowskiej, to film zdecydowanie nie przypadł do gustu samej Derpienski. Zdecydowała się na zamieszczenie kilku komentarzy.

“Babci zamarzył się Hamerykański sen 😂lol” – napisała Derpienski.

Następnie pojawił się kolejny wpis samozwańczej celebrytki pod postem Joanny Przetakiewicz.

“No i jak Cię nie KOCHAĆ??? 😂😂♥️♥️”– napisała Przetakiewicz.

“Joanna Przetakiewicz ja jej bynajmniej nie pokochałam😂 to nie dystans do siebie a żałosny kicz”

Polecamy posłuchać poniższe nagranie!

Caroline Derpienski odpowiada Nosowskiej

Nie trzeba było długo czekać na reakcję celebrytki. Choć wyraziła już swoje zdanie na temat parodii w wykonaniu Nosowskiej, to postanowiła jeszcze bardziej podkreślić, jaki ma stosunek do tego typu żartów. W swoich wpisach nie omieszkała nazwać Kasi Nosowskiej „babcią”.

“Odniosę się do jednej z dzisiejszych sytuacji związanych z kolejną zazdrosną babcią. Dajmy jej ten fejm na starość, niech ma kobita, będzie sąsiadkom z bloku opowiadać.

Nosowska miażdży Caroline Derpienski /fot. Instagram.

Jednak to nie koniec. Następnie w obszernym wpisie Derpienski ostro odniosła się do nagrań piosenkarki.

“Zacznijmy od tego, babciu K., że karierą na świecie nie jest liczba follow, a pozycja w branży, znajomości, eventy, w jakich bierzesz udział, twój lifestyle, sukcesy zawodowe itd.”

Jak czytamy, Nosowska zapewne chciałaby pozować na czerwonych dywanach i być zapraszana na eventy przez największe sławy Hollywood. Jak również dodała, każda osoba, która próbuje się na niej wybić, nigdy nic nie ugrała.

“Każda osoba, która próbowała się na mnie wybić, dotychczas za dużo nie ugrała. […] Życzę odrobiny pokory, samokrytyki i spojrzenia w lustro oraz zajęcia się prawdziwą pracą, dzięki której może kiedyś kupisz ten wymarzony bilet do Ameryki”

Nosowska miażdży Caroline Derpienski /fot. Instagram.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Nosowskiej. W piątek na jej Instagramie pojawiło się kolejne nagranie, które podpisała już stricte do celebrytki z Hollywood.

“Part 2, ostatnia. Bo za radą Pani Caroline spojrzałam w lustro, odoperowałam plastycznie twarz i idę do prawdziwej pracy, już dziś wieczorem. Skończyło się babci s****e. Ale to po kawce, kawkach…”

Posłuchajcie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądała Caroline Derpienski przed zabiegami medycyny estetycznej! Nie uwierzycie…

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej