Połącz się z nami

Nowa edycja programu Agent Gwiazdy 4! Kto opuścił program jako pierwszy?

Uczestnicy programu Agent Gwiazdy 4

Rozrywka

Nowa edycja programu Agent Gwiazdy 4! Kto opuścił program jako pierwszy?

Agent Gwiazdy doczekał się już czwartego sezonu. Program rozrywkowy typu reality show emitowany jest na antenie TVN od 2016 roku i wciąż może się pochwalić dużą oglądalnością.  Nowe odcinki emitowane są od 27 lutego, w każdą środę o godzinie 21.30. 

Zasady programu

W programie bierze udział kilkanaście osób, które wyjeżdżają za granicę. Ich zadaniem jest wykonywanie fizycznych lub umysłowych zadań, za które dostają określoną sumę pieniędzy. W wykonywaniu misji ma im przeszkadzać Agent-jedna z osób wytypowana przez producentów programu, który nie może dać się zdemaskować pozostałym uczestnikom. W każdym z odcinków uczestnicy muszą wykonać zazwyczaj trzy zadania, które są w rzeczywistości wykonywane przez dwa dni. Na koniec każdego odcinka, każda z osób pisze test, który zawiera kilkanaście pytań na temat Agenta. Osoba, która udzieliła najmniej poprawnych odpowiedzi, odpada z programu.

Podczas zadań uczestnik może zdobyć fanty, które są przydatne podczas pisania testu:
immunitet-osoba, która go zdobyła, może go wykorzystać przed testem i automatycznie przechodzi do następnego odcinka.
joker-podczas pisania testu wycofuje jedną błędna odpowiedź.
czarny immunitet-uczestnik, który go użył, anuluje wszystkie użyte w danym odcinku jokery i immunitety.
Na sam koniec w programie zostają tylko trzy osoby, które odpowiadają na 50 pytań dotyczących całego programu i działalności Agenta we wszystkich odcinkach. Osoba, która będzie miała najmniej błędnych odpowiedzi wygrywa program.

Agent Gwiazdy 4 – uczestnicy

W 4 edycji „Agent Gwiazdy” udział bierze 14 uczestników: Michał Koterski, Wiktor Mrozik, Damian Kordas, Rafał Jonkisz, Andrzej Gołota, Aleksander Doba, Katarzyna Wołejnio, Maria Sadowska, Agata Nizińska. Angelika Mucha, Viola Kołakowska, Mariola Gołota, Edyta Górniak i Krystyna Czubówna.

Zobacz także: Odważne zdjęcie Angeliki Muchy!


Prowadzącą program jest Kinga Rusin.

Pierwszy odcinek programu Agent Gwiazdy 4

W pierwszym odcinku programu gwiazdy musiały wykonać dwa zadania.

W pierwszej konkurencji uczestnicy musieli wykonać skok z klifu. Andrzej Gołota wraz z małżonką obstawiali, kto wykona to zadanie. Wszyscy uczestnicy sprostali zadaniu, lecz dla niektórych było to nie lada wyzwanie.

W drugim zadaniu ekipa Agenta musiała się zmierzyć z intelektualną łamigłówką. Jednak nie udało się nikomu zapanować nad 14-osobową grupą. Uczestnicy nie rozwiązali hasła i tym samym nie zarobili określonej sumy pieniędzy.

Jak zawsze na koniec odcinka uczestnicy pisali test wiedzy o Agencie. Podczas eliminacji jako pierwsza odpadła Kasia Wołejnio (którą mogliśym oglądać w programie „Żony Hollywood”). Pomimo żalu i smutku, że jej przygoda z programem tak szybko musiała się skończyć, patrzyła na wszystko w pozytywny sposób:

„Być może to, że pokonałam siebie i skoczyłam, pomoże mi znaleźć miłość i w końcu założyć rodzinę”- podsumowała Kasia.

A Wy macie już swoje typy, kto może być Agentem? Komu kibicujecie w tej edycji?

Źródło: Instagram Agent Gwiazdy 4

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry