Połącz się z nami

Nowa fryzura Sandry Kubickiej. Co zmieniła?

Nowa fryzura Sandry Kubickiej

Moda i uroda

Nowa fryzura Sandry Kubickiej. Co zmieniła?

Sandra faktycznie sporo ostatnio zmieniła w swoim życiu prywatnym, podjęła i zrealizowała także wiele zawodowych wyzwań. Ze zmianami w wyglądzie jej fryzur, oprócz odświeżenia koloru włosów, nie jest taka odważna. Tym razem jednak postanowiła trochę odmienić swój look. Nowa fryzura Sandry Kubickiej. Zobaczcie! Sami oceńcie, czy jej do twarzy?

Sandra Kubicka to Polka urodzona w Łodzi, która jednak za oceanem jako modelka odnosi największe sukcesy. Od trzynastego roku życia związana jest z branżą modelingową. Teraz zaś, jako 25-latka ma wiele sukcesów na swoim koncie. Brała udział w sesjach zdjęciowych do największych magazynów, w 2017 roku zaś znalazła się na rozkładówce amerykańskiego wydania Playboya

W Polsce jej postać stała się bardziej rozpoznawalna dopiero za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Sandra brała udział w tym tanecznym show jesienią 2019 roku i zajęła wysokie, trzecie miejsce. Dzięki temu zyskała również rzeszę nowych obserwatorów w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że od jakiegoś czasu w życiu modelki sporo się dzieje. Prywatnie, z pewnością dużą zmianą była decyzja o pożegnaniu się z Miami, jak również ta o rozstaniu z narzeczonym

Przypomnijmy bowiem, że Sandra mieszkała od 2008 roku w Miami zaś w sierpniu 2019 zaręczyła się z Kaio Alvesem Goncalvesem. Modelka od tego czasu przebywała razem z narzeczonym w Stanach Zjednoczonych. Spędzali ze sobą tam dużo czasu również podczas pandemii koronawirusa. Wtedy właśnie mogliśmy obserwować w sieci wiele ich wspólnych zdjęć i nagrań. W związku z tym pewnie dla wielu informacja o rozstaniu Sandry z narzeczonym i przeprowadzka do Polski była wielkim zaskoczeniem. Jednak stało się!

Dzisiaj Sandra już przebywa w Polsce i chyba może powiedzieć, że zawodowo również osiągnęła wiele. Po sukcesach w modelingu wypuściła bowiem autorską kolekcję sukienek stworzoną wraz z marką „Sugarfree”. Ostatnio także spełniło się jej kolejne marzenie. Mianowicie to o własnych perfumach – 22 czerwca faktycznie ruszyła ich sprzedaż online.

Nowa fryzura Sandry Kubickiej

Mimo wielu zmian Sandra w większości przypadków pokazywała się fanom w rozpuszczonych blond włosach. Teraz postanowiła coś zmienić. Postawiła na doczepienie włosów i długiego kucyka.

Zobaczcie, jak się prezentuje!

View this post on Instagram

Meow 🐯 @sugarfree

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

I jak wam się podoba Sandra w takim wydaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry