Nowa osoba weszła do Domu Wielkiego Brata! Już wzbudza kontrowersje?

2 kwietnia 2019
Przez: : M.S.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata przywitali nową uczestniczkę! Magda Zając właśnie dołączyła do pozostałych lokatorów luksusowej posiadłości. Od samego wejścia zdążyła już nieźle namieszać! Kim jest nowa lokatorka ?

Od kilku dni, od momentu opuszczenia programu przez Daniela i później Marlenę, zarówno mieszkańcy jak i widzowie, oczekiwali nowego uczestnika! W momencie “wywalenia” z domu Wielkiego Brata, Maćka Borowicza, stało się jasne, że lada moment pojawi się nowa osoba w Big Brotherze.

Tak też się stało! We wtorek, do programu dołączyła nowa uczestniczka! Kim jest i co o niej wiemy?

Magda Zając pochodzi z powiatu chełmskiego, dokładnie z Roztocza koło Żmudzi. Pracuje w starostwie powiatowym, jednak na co dzień zajmuje się również rolnictwem:

“Sieję na co dzień wszystkie rośliny typu rzepak, pszenica, czasem kukurydza. Mam 200 hektarów razem z tatą. W życiu jara mnie strzelectwo i jeździectwo.”- wyznała.

Jest matką 9- letniej Wiktorii i szczęśliwą posiadaczką klaczy Lali. Jak sama o sobie mówi, jest pewną siebie 27-latką i zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy ją za to lubią. Magda zaznacza, że jest gotowa na nowe znajomości:

“Szukam pozytywnego wariata, żeby się nie nudzić.”

Już od samego wejścia, rolniczka mogła sporo namieszać, bowiem próbowała wnieść do posiadłości alkohol, a dokładniej domowej roboty nalewkę. Ostatecznie Wielki Brat przymknął  na to oko i zgodził się, by Magda mogła wejść z „wkupnym” do domu Wielkiego Brata.    

“To taka tradycja”- skwitowała Zając.

Nowa mieszkanka została serdecznie powitana przez współlokatorów, którzy poczęstowali ją jedynym piwem jakie im zostało. Magda od początku nawiązała dobry kontakt z Klaudią Marchewką oraz męską częścią obsady programu. Zaznaczyła, że musi dobrze żyć z Radkiem Palaczem, który „rządzi w kuchni”.

Ciekawi jesteśmy, czy Magda zaaklimatyzuje się w programie i zostanie w nim dłużej?

Przypuszczamy że nowa mieszkanka jeszcze może nieźle namieszać w Big Brotherze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz