Połącz się z nami

Nowa piękność u boku Macieja Musiała! Tworzą zgrany duet!

News

Nowa piękność u boku Macieja Musiała! Tworzą zgrany duet!

Maciej Musiał po raz kolejny w towarzystwie pięknej kobiety. Kim jest? Przekonajcie się! Prawda jest zaskakująca!

View this post on Instagram

c h o d ź t u @ellemanpolska

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Maciej Musiał polski aktor i prezenter telewizyjny. Pierwszy raz mogliśmy oglądać jego zmagania aktorskie w serialu „Ojciec Mateusz” oraz mniej znanym „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”.
W roku 2011 przyjął rolę Tomka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, w którym dzięki swojej charyzmie zyskał sobie sympatię wielu widzów i rozkochał niejedną nastolatkę! Późniejsze lata również dały mu możliwość rozwoju aktorskiego, występował w takich serialach jak „Hotel 52”, „Krew z krwi” oraz „Czas Honoru”. Niejednokrotnie wystąpił również w różnych programach telewizyjnych jako prowadzący show.


Maciej wystąpił również na dużym ekranie jako Jan Mela w filmie „Mój Biegun”, w którym wcielił się w postać niepełnosprawnego zdobywcy biegunów. Była to jego najcięższa rola, a zarazem najbardziej niesamowita!


Maciej jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Nie tylko gra aktorska, ale również wygląd jest jego dużą zaletą. Artysta jest bardzo przystojny, a co za tym idzie posiada wiele młodych fanek, które uporczywie śledzą kolejne produkcje z udziałem Maćka!

View this post on Instagram

Sir Lazlo Wiedzmin jarammm sieee

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on


Nikogo zatem nie dziwi, że serce Maćka jest zajęte…a właściwie było!
Kilka miesięcy temu w obieg poszła informacja, że Maciek spotyka się z piękną modelką, próbującą swoich sił w aktorstwie Natalią Uliasz. Para jednak nie przetrwała próby czasu i rozeszła się.

Kilka dni temu fanki Macieja znowu przeżyły szok! Maciej dodaj zdjęcie z kolejną piękną kobietą, która jak się okazało jest…JEGO MAMĄ!

View this post on Instagram

W natarciu #mamita

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on


Podpis wyjaśnił wszystko:
„W natarciu #mamita”


Pod zdjęciem zawrzało, pojawiło się wiele komentarzy z komplementami, na temat urody mamy Tomka. Wiele osób nie dowierzało, myśląc, że to nowa partnerka aktora!


Wierne fanki mogą odetchnąć z ulgą a my jesteśmy pod wrażeniem tak pięknej mamy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry