Połącz się z nami

Nowakowska zdradziła, ile zarabia na Instagramie. A Witkowska? Te kwoty zwalają z nóg

Ile można zarobić na Instagramie?

News

Nowakowska zdradziła, ile zarabia na Instagramie. A Witkowska? Te kwoty zwalają z nóg

Gwiazdy znanych reality-show zdradziły w rozmowie Jastrząb Post, ile pieniędzy zasila ich konto co miesiąc. Kwoty, które zarabia Nowakowska i Witkowska robią wrażenie.

Reality-show

Udział w programach typu reality-show dla wielu uczestników może okazać się prawdziwą trampoliną do sukcesu. Najbardziej barwne i lubiane osobowości potrafią umiejętnie rozwijać swoją karierę w show-biznesie.

Niedawno rozpoczęła się emisja kolejnych edycji Love Island oraz Hotel Paradise i już widać, że sezony te wzbudzają ogromne emocje wśród widzów. Czy uczestnicy wykorzystają swoje „pięć minut” i na stale zapiszą się na kartach polskiego show-biznesu?

Uczestnicki Love Island 4
Uczestniczki czwartej edycji Love Island

Ile można zarobić na Instagramie?

Trudno nie zauważyć, że udział w programach telewizyjnych dla części uczestników wiąże się także z większą aktywnością na profilach w mediach społecznościowych. Z dnia na dzień liczba ich obserwatorów rośnie, a młode gwiazdy korzystając z okazji, potrafią przy tym nieźle zarobić.

Portal Jastrząb Post zapytał Julię Nowakowska, która wygrała drugi sezon Love Island, ile może aktualnie zarobić na Instagramie. Zwyciężczyni Wyspy miłości bez ogródek stwierdziła, ze stawki są wysokie i tylko z Instagrama średnio jej konto zasila ok. 50 tys. złotych.

„Na pewno da się wyżyć. Myślę, że to są dosyć spore zarobki, to jest około 50 tysięcy miesięcznie. Jest to w skali roku ogromna kwota. Ja bardziej inwestuje w siebie. Teraz zaczęłam śpiew, chodzę na boks, chodzę na siłownie więc jak najbardziej treningi.”

Marietta Witkowska zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Hotel Paradise, nie chciała dokładnie zdradzić, ile zarabia, reklamując różne produkty na Instagramie. 26-latka wyznała, że zależy to od wielu czynników. Zdaniem Witkowskiej mając głowę na karku, można zarobić naprawdę sporo.

„To jest bardzo różnie. To wszystko zależy, ile współprac ma się w danym miesiącu, jakie masz zasięgi, ile masz obserwatorów. Jak jesteś mądry, możesz zarobić naprawdę dużo. Ale nie mogę powiedzieć konkretnych stawek. Mogę powiedzieć, że jeżeli chce się zarabiać dużo, to należy zainwestować w menadżera. Ja mam swojego. Bardzo dużo ludzi oszczędza na tym, a to jest bardzo ważne, bo my jako młodzi nie znamy stawek i naprawdę warto oddać te 30% ekspertowi.”

Zaskoczeni?

źródło: Jastrząb Post/Instagram Marietta Witkowska/Instagram Julia Nowakowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry