Połącz się z nami

Nowe szokujące fakty w sprawie zatrzymania męża Ani Przybylskiej! Jarosław B. ma spore kłopoty!

News

Nowe szokujące fakty w sprawie zatrzymania męża Ani Przybylskiej! Jarosław B. ma spore kłopoty!

We wtorek popołudniu, polskie media  obiegła szokująca wiadomość o zatrzymaniu przez policję, męża nieżyjącej aktorki Ani Przybylskiej. Powodem aresztowania Jarosława B. miało być naruszenie wolności seksualnej. Teraz do mediów dotarły nowe fakty. Niestety były piłkarz może mieć spore kłopoty!

Przypomnijmy, że były reprezentant polski został zatrzymany przez sopocka policję, co zostało potwierdzone przez prokuraturę w Gdańsku. Wiadomo było tylko tyle, że były piłkarz został aresztowany z związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na tle seksualnym.

Teraz dotarły do nas nowe, szokujące fakty w sprawie. Jarosław B. może zostać oskarżony o gwałt, do którego miało dojść w hotelu,  na dwudziestokilkuletniej ofierze.

Adwokat domniemanej ofiary wydał oświadczenie:

„Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego. Ofiara mogła zostać odurzona”

Jarosław B. to opiekuńczy i wzorowy ojciec trójki dzieci, które samotnie wychowuje, od chwili śmierci swojej żony, aktorki Ani Przybylskiej. Mężczyzna od lat angażuje się charytatywnie. Aż ciężko uwierzyć, że taki człowiek mógł przyczynić się do tak okrutnego przestępstwa!

 Do tej pory ani podejrzany, ani żaden z jego pełnomocników nie odniósł się do sprawy.

Pod tymi druzgocącymi wiadomościami możemy przeczytać komentarze internautów, którzy z niedowierzaniem odnoszą się do tych oskarżeń. Ciężko jest uwierzyć, że tak przykładny ojciec mógł dopuścić się takiej zbrodni. Snute są też przypuszczenia, że to wszystko to tylko próba wrobienia Jarosława B.

Czekamy na więcej informacji z nadzieją, że to tylko nieporozumienie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry