Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach!

14 sierpnia 2020
Przez: : J.J

Zaledwie miesiąc temu media obiegła informacja o zmianie pochówku Piotra Woźniaka-Starak. Dziś, możecie zobaczyć zdjęcie jego nowego grobu, który mieści się teraz w Warszawie, na cmentarzu Powązkowskim. Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach!

Za parę dni minie rok od tragicznego wypadku Piotra Woźniaka-Staraka, który wstrząsnął polskim społeczeństwem. Okazało się wówczas, że producent filmowy i współwłaściciel “Watchout Studio” zaginął na jeziorze Kisajno, koło Giżyka, na Mazurach.

To wydarzenie odbiło się echem w mediach. Wielu ludzi przez te cztery dni żyło nadzieją, że Piotr odnajdzie się cały i zdrowy. Tak się jednak nie stało.

Po usilnych poszukiwaniach potwierdził się najgorszy scenariusz – wyłowiono zwłoki mężczyzny w jeziorze. Biegli uznani wówczas, że przyczyną zgonu były konsekwencje uszkodzenia mózgu, przypuszczalnie spowodowanego przez uderzenie łopat śruby motorówki.

Piotr pozostawił po sobie ogromną pustkę. Jego śmierć przeżyli nie tylko najbliżsi – żona Agnieszka i rodzina, ale i wiele fanów, którzy cenili Piotra nie tylko za jego cenne produkcje, ale i za to jakim był człowiekiem. W mediach społecznościowych wiele polskich gwiazd udostępniało zdjęcia Piotra wspominając wspólne chwile i żegnając się z mężczyzną – TUTAJ możecie zobaczyć te wzruszające wpisy polskich gwiazd.

Od początku miejsce pochówku Piotra budziło wiele kontrowersji. Prochy mężczyzny zostały złożone w ukochanym jego miejscu – rodzinnej posiadłości Staraków, w Fuledzie, na Mazurach.

Miesiąc temu informowaliśmy Was o najnowszych doniesieniach w tej sprawie. Jak podawały niektóre media, urna z prochami mężczyzny została przeniesiona do stolicy:

“Wszystko jednak wskazuje na to, że rodzina dokonała tego tuż przed 40. urodzinami Piotra, które obchodziłby 10 lipca. Na warszawskim grobie mnóstwo jest bowiem świeżych kwiatów oraz kilkanaście zapalonych zniczy” – informował wówczas “Super Express”

Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach!

Nowy grób Piotra został umiejscowiony na Powązkach. Dziś można zobaczyć jego zdjęcia w sieci. Grób składa się z wielkiego kamienia, na którym wyryte jest imię i nazwisko producenta. Znajduje się tam również jego data urodzin i zgonu. Wokół znajduje się bukiet czerwonych róż w kształcie serca i inne żywe kwiaty. Zobaczcie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej