Połącz się z nami

Nowy hit w TVP konkurencją dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo?!

Rozrywka

Nowy hit w TVP konkurencją dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo?!

Już pod koniec lutego Telewizja Polska ma dla widzów sporą niespodziankę. Stratuje nowy program łudząco podobny do Polsatowskiej produkcji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak przyjmie się nowy hit w TVP? Niedługo się przekonamy!

Nowy hit w TVP „Star Voice. Gwiazdy mają głos” konkurencją dla „TTBZ”

Telewizja Polska startuje z nowym projektem. „Star Voice. Gwiazdy mają głos” to nowy program, który niebawem zagości na antenie TVP. Ma być on odpowiedzią na polsatowskie show „Twoja twarz Brzmi Znajomo”, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Program doczekał się już 13 edycji i co sezon przysparza sporo emocji. Czy nowy hit TVP stanie się konkurencją dla „TTBZ”?


„Star Voice. Gwiazdy mają głos” zasady programu

„Star Voice. Gwiazda mają głos” swoim formatem sporo przypomina program „TTBZ”, z jednym wyjątkiem, gwiazdy nie będą przechodzić metamorfoz. Uczestnikami programu będą znane osoby ze świata show- biznesu. Chociaż premiera programu zbliża się wielkimi krokami, nie wiadomo, kto wystąpi w nowym programie muzycznym TVP., ani również kto został gospodarzem tego show.


„Star Voice. Gwiazdy mają głos” kogo zobaczymy?

Znany jest natomiast skład jury, które będzie oceniało gwiazdy. Na fotelach zasiądą Majka Jeżowska, Helena Vondrackova oraz Mariusz Kałamaga.

Za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański, znany do tej pory głównie z roli tancerza w tanecznych show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Zaskoczeniem nowej edycji programu jest nieobecność Tomka w składzie tancerzy, jednak teraz już wszystko jasne. Jak się okazuje Barański dostał propozycję w innym projekcie.


„Star Voice. Gwiazdy mają głos” kiedy emisja?

Nowy program stratuje już niebawem, bo 28 lutego w piatek o godzinie 20:35 w TVP 2 i gościł będzie na ekranach widzów co tydzień o tej samej porze.

Ciekawi jesteśmy, które gwiazdy zostały zaproszone do nowego hitu Telewizji Polskiej. Myślicie, że „Star Voice. Gwiazdy mają głos” ma szansę zdobyć sukces na miarę polsatowskiego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„?  O tym przekonamy się już niebawem!

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry