Połącz się z nami

Nowy konflikt w „Dance, dance, dance”? Padną mocne słowa!

Konflikt w dance

Rozrywka

Nowy konflikt w „Dance, dance, dance”? Padną mocne słowa!

Chociaż już za kilka tygodni DDD zniknie z anteny z powodu pandemii koronowirusa, jeszcze przez najbliższe weekendy widzowie będą mogli oglądać nagrane wcześniej odcinki. Będą świadkami ostrej wymiany zdań. Nowy konflikt w „Dance, dance, dance”?

Przemysław Cypryańskiemu, który występuje na scenie z Rafałem Mroczkiem, zarzuci jurorom sprzeczność w ocenianiu uczestników. Zrobi się naprawdę gorąco.

W miniony weekend widzowie wielu programów rozrywkowych dowiedzieli się o wstrzymaniu nagrań uwielbianych programów jak „Tańca z Gwiazdami”, „The Four”, czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Chociaż decyzje te były zaskakujące, w obecnej sytuacji rozpowszechniającego się koronawirusa, jak najbardziej zrozumiałe.

Od wielu tygodniu cały świat zmaga się z epidemią, której początek miał miejsce w Chinach. W związku z coraz liczniejszą liczba zachorowań niedawno ogłoszona została przez Światową Organizację Zdrowia(WHO) pandemia.

Nowy konflikt w „Dance, dance, dance”?

Chociaż kilka dni temu produkcja programu „Dance, dance, dance” również ogłosiła, że wstrzymane zostały nagrania odcinków, jeszcze przez kilka tygodni fani show będą mogli cieszyć się wcześniej nagranymi odcinkami w lekko zmienionej formule. Już w najbliższą sobotę 21 marca widzowie zobaczą występ duetów z czwartego odcinka, w którym jak się okazuje, nie zabraknie emocji.

Wszystko za sprawą gorącej dyskusji, jaka będzie miała miejsce między Przemysławem Cypryańskim a Idą Nowakowską. Przemek, który występuje w parze z Rafałem Mroczkiem, zarzuci jurorom brak rzetelności w ocenach ich występów.

„Jak dostajemy informację od was, że mamy się bardziej bawić to następny kawałek jednak wymaga tajemniczości. Potem mamy tajemniczy to słyszymy „za mało się bawiliście”. I to się nam nie zgrywa czasami” – zacznie Cypryański

„Oczekujemy od was byście byli trochę dzicy. Raz tajemniczy raz bardziej szaleni”– spróbuje wytłumaczyć Nowakowska

„Podzielimy się – jeden będzie szalony drugi tajemniczy” – odpowie Przemek, a jego zaczepka nie spodoba się Idzie

„Przemek to taki fafarafa. Ty dobrze wiesz o co chodzi”

Na pomoc Idzie ruszy drugi juror – Robert Kupisz, który zgani uczestnika show.

„Sztuką jest wysłuchanie pewnych uwag, przyjęcie ich do siebie i zrobienie z uwag pożytku. Jeżeli będziemy odbijać sobie piłeczkę to będziemy cały czas stać w tym samym miejscu”.

Czy Cypryański weźmie sobie do serca uwagi jurorów? Czy będziemy świadkami nowego konfliktu w „Dance, dance, dance”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry