Połącz się z nami

Nowy program Joanny Przetakiewicz. Czy zobaczymy go w telewizji?

Nowy program Joanny Przetakiewicz

News

Nowy program Joanny Przetakiewicz. Czy zobaczymy go w telewizji?

Niewiele osób rzeczywiście wiedziało, że projektantka ma w planach realizować telewizyjny talk-show. Co ciekawe jego pilotażowy odcinek postał już jakiś czas temu. Czy jednak powstaną kolejne? Czy nowy program Joanny Przetakiewicz trafi na antenę którejś ze stacji telewizyjnych? Przekonajcie się sami!

Joanna Przetakiewicz to stylowa kobieta biznesu, założycielka marki La Mania, która uwielbia kulturę, co przekłada się na jej styl zarówno w ubiorze, jak i wystroju wnętrz. Najbardziej ceni sobie kontakt bezpośredni tak ze sztuką, jak również ludźmi.

Joanna potrafi swoją postawą zmotywować licznych do działania, dlatego też postanowiła to wykorzystać i jakiś czas temu rozpoczęła projekt „Era Nowych Kobiet”, którego celem projektu jest integrowanie kobiet w lokalnych społecznościach poza internetem, Projektantka chce pokazać kobietom, jak wiele razem potrafią, w myśl hasła „Wspieramy się, nie spieramy”. Od niecałych dwóch lat inicjatywa, którą założyła Joanna, rzeczywiście rośnie w sile.

View this post on Instagram

POWOŁUJEMY DORADCZY SZTAB KRYZYSOWY. Przejdziemy przez to wszystko RAZEM ♥️ 🔴#NowaEraWspiera Niezależnie od okoliczności, chcemy dawać Ci siłę, radość, wsparcie i motywację. Dlatego, jeśli choć przez chwilę poczułaś się ostatnio zmartwiona lub samotna nie pozwolimy Ci tkwić w tym dłużej. BĄDŹMY W TYM RAZEM! Szukajmy rozwiązań. Wspólnie. ♥️ JUŻ OD DZIŚ możesz BEZPŁATNIE skorzystać z porady eksperta takich dziedzin jak: 🔴psychologia 🔴 psychologia dziecięca 🔴 prawo, biznes 🔴 HR 🔴 zdrowie & dietetyka, 🔴 ekonomia 🔴 edukacja Ekspertami są wolontariusze, którzy chcą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i wspierać każdą z nas. Wraz z naszym sztabem kryzysowym zapewniamy Ci możliwość indywidualnej konsultacji. Możesz pytać o co chcesz. Kiedy chcesz i ile potrzebujesz. Chcemy Cię wspierać i inspirować do zmian. To naprawdę proste ❗️ 1. #zostańwdomu 2. Wejdź na stronę www.nowaerawspiera.pl 3. W formularzu określ kategorię eksperta, do którego kierujesz swoją wiadomość. 4. Opisz swój problem (max.300 słów) 5. Wpisz adres e-mail, wyślij i oczekuj na odpowiedź eksperta. ALE TO NIE KONIEC! Nasze Social media od dzis również posłużą Ci jako źródło pełne rozwiązań i porad eksperckich. 🔴 Od tej pory, na naszym Facebooku ukazywać się będą dodatkowe porady ekspertów w różnym zakresie. 🔴 Będziesz mogła wziąć także udział w Q&A (czat) na żywo, podczas którego ekspert z danej dziedziny odpowie na pytania użytkowniczek. 🔴A już jutro (24.03) widzimy się. Oczywiście online, bo #Kwarantanna 🙂 na Facebooku @eranowychkobiet_klub Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie ♥️ . . . . #eranowychkobiet #koronawirus #pomocedydaktyczne

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Joanna nie próżnuje i realizuje co raz to nowe pomysły związane również z biznesem. Jej najmłodszym dzieckiem połączonym z jej marką modową, jest niewątpliwie La Mania Home. Jak okazuję się, do tego projektu namówił ją syn, który stwierdził, że trzeba wykorzystać wielką pasję Joanny do dekorowania wnętrz. W związku z tym Joanna otwiera również kanał na You Tube. Będzie tam pokazywać między innymi małe metamorfozy pomieszczeń z wykorzystaniem swoich produktów.

Mało kto wie także, że Joanna miała być gospodynią programu typu talk-show.

Nowy program Joanny Przetakiewicz.

Program ma się nazywać „Joanna Happy Hour Show”, a jego pilotażowy odcinek został nakręcony niecały rok temu. Pojawiły się w nim między innymi Anna Karwan i Katarzyna Nosowska. Wszystko to miało miejsce w bardzo przytulnej scenografii, porównywanej na przykład do małej nowojorskiej knajpki z serialu „Przyjaciele”.

Joanna chciała prowadzić luźne rozmowy w przyjaznej atmosferze. Znane osoby miały jej opowiadać o swoich doświadczeniach, miłości, związkach i relacjach międzyludzkich.

To, czego man ciągle brakuje, to jest mówienie o emocji, o szczęściu, o miłości, o związkach, o czułości. Ciągle tego jest jeszcze bardzo dużo za mało. My chcieliśmy stworzyć coś zupełnie świeżego… Zdajemy sobie sprawę z jednego, że niewiele stacji jest stać na program taki jak ten” – tak wówczas w wywiadzie dla Plejady mówiła Joanna

Czy talk-show zobaczymy w telewizji?

Przetakiewicz i Rinke Rooyens stworzyli widowisko na światowym poziomie, w którym udział wzięły największe polskie gwiazdy. Początkowo były plany, że show będzie emitowany na antenie „TVN Style” czy „Polsatu”. Jednakże tak to tej pory się nie stało. Według Przetakiewicz Polacy nie są gotowi na taki format i na razie nagrywanie dalszych odcinków zostało odłożone.

To był program, który był niewątpliwie drogi, kosztowny i skomplikowany. W tym brało udział wiele osób. W związku z tym, sytuacją, która teraz nastąpiła, zmieniła też percepcję rzeczywistości i spojrzenie na programy w telewizji.”– powiedziala Joanna dwa dni temu w rozmowie z JastrząbPost

Zatem dla fanów Joanny Przetakiewicz nie mamy dobrych wieści, bo jej program na razie nie pojawi się na antenie żadnej ze stacji telewizyjnych.

Kiedy to się stanie i czy w ogóle na pewno was o tym poinformujemy!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry