Nowy serial “Mój Agent” z Cielecką w roli głównej. Przebije “Chyłkę”?

15 maja 2022
Przez: : J.J

Już niebawem na platformie Player zobaczymy kolejny głośny serial z całą plejadą gwiazd. W roli głównej wystąpi również Magdalena Cielecka, którą fani pokochali za rolę mecenas Chyłki. Czy nowy serial Mój Agent oparty na francuskiej produkcji okaże się sukcesem? Zobaczcie więcej informacji w tym temacie!

Kilka słów o Chyłce

Chyłka to polski serial kryminalno-obyczajowy, który swoją premierę miał 26 grudnia 2018 roku na platformie Player. Oparty jest na powieściach Remigiusza Mroza o prawniczce Joannie Chyłce.

Lata emisji sprawiły, że serial zjednoczył wielu fanów, którzy wciąż oczekiwali kolejnych losów nieugiętej mecenas Chyłki. Pierwszy sezon nosił nazwę Chyłka. Zaginięcie, drugi Chyłka. Kasacja, trzeci Chyłka. Rewizja, natomiast czwarty nazwano Chyłka. Inwigilacja. Piąty, finałowy nazwanoChyłka. Oskarżenie.

Losy Joanny Chyłki i jej asystenta Kordiana Oryńskiego znanego powszechnie pos pseudonimem Zordon sprawiły, że aktorzy zyskali jeszcze większą popularność i rozgłos. Wielu fanów serialowej Joanny ucieszy zapewne wiadomość, że już niedługo na nowo zobaczą Magdaleną Cielecką na szklanym ekranie.

Zobacz także: Wszystko na temat życia prywatnego serialowego Kordiana z Chyłki

Nowy serial na platformie Player – Mój Agent

Jak się okazuje, ruszyły zdjęcia do nowego serialu Playera – Mój Agent. Produkcja oparta jest na francuskim serialu Dix pour cent. Opowiadać będzie o codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej.

Co ciekawsze w rolach gwiazd wystąpią znani aktorzy, którzy zagrają samych siebie. Serial będzie liczył 6 odcinków. W pierwszym z nich zobaczymy Magdalenę Cielecką, w drugiej Danutę Stenkę, w trzeciej Grażynę Szapołowską.

Cielecka w nowym serialu Player
Serial Mój Agent

Serial we Francji odniósł prawdziwy sukces. Prawa do adaptacji zostały sprzedane wielu państwom na całym świecie, w tym Polsce, Korei Południowej, Indonezji, Turcji, we Włoszech oraz innych.

W serialu będziemy oglądać zmagania agentów gwiazd filmu, teatru i telewizji, którzy całkowicie oddają się swojej pracy. Losy agencji są jednak niepewne, gdy umiera właściciel. Agenci muszą walczyć o zmagania nie tylko z gwiazdami ale i zadbać o to, by agencja przetrwała. Pewnego dnia w biurze pojawia się Dorota, która jest córką jednego z agentów, a który ukrywał ją przed współpracownikami i rodziną. Dziewczyna na planach zdjęciowych i spotkaniach z gwiazdami czuje się jak ryba w wodzie. Czy show-biznes okaże się dla nich łaskawy? A może ma zupełnie inne oblicze, niż to, które widzimy z drugiej strony?

W serialu oprócz wspomnianych już aktorek wystąpią: Marek Gierszał, Aleksandra Pisula, Maciej Maciejewski, Ewa Szykulska, Anna Cieślak, Dawid Ściupidro, Sylwia Achu, Paulina Walendziak.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej