Nowy serial Netflixa z Gwyneth Paltrow. Zobaczcie zwiastun!

26 sierpnia 2019
Przez: : P.Z.

Już od 27 września na platformie zobaczymy kolejną premierę. Tym razem będzie to nowy serial Netflixa z Gwyneth Paltrow. Kto jeszcze w nim zagra? Jaki jest jego tytuł i o czym opowiada? Dowiedzcie się tego wszystkiego i zobaczcie zwiastun serialu!

Ponieważ Netflix dba o swoich wiernych użytkowników, to w ostatnich miesiącach wielbiciele platformy doczekali się już kilku premier (o tym, co w czerwcu zagościło na platformie, pisaliśmy TUTAJ!). Do takich nowości roku 2019 jak na przykład „What/If” z Renee Zellweger, którego pierwszy sezon wystartował 24 maja. Teraz dołącza nowy serial Netflixa z Gwyneth Paltrow w jednej z głównych ról.

Tytuł serialu

„The Politican” albo inaczej „Wybory Paytona Hobarta”, bo tak brzmi polski tytuł nowego serialu Netflixa z Gwyneth Paltrow. Jest to serial twórców „Glee” i „American Horror Story”, a jego pierwszy sezon ma składać się z ośmiu godzinnych odcinków. Premiera produkcji ma mieć miejsce już 27 września 2019 roku.

Fabuła serialu.

„Wybory Pytona Hobarta” ma to być czarna komedia, pokazującą co tak naprawdę trzeba zrobić, aby osiągnąć sukces w polityce. Tytułowy Payton jest bogatym uczniem z Santa Barbara w Kalifornii, który od dziecka miał jeden cel – zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dlatego też postanawia swoja polityczną karierę rozpocząć już od samorządu szkolnego. Che zostać przewodniczącym Liceum w Saint Sebastian, a następnie zapewnić sobie miejsce na Harvardzie. Będzie to historia młodego chłopaka, który chce pojeść sposobem swoich politycznych licealnych rywali, trzymając się przy tym swoich zasad moralnych i zachowując odpowiedni wizerunek.

Obsada serialu.

W postać tytułowego Pytona Hobarta wcielił Ben Platt. A pozostali aktorzy to wspomniana już Gwyneth Paltrow, ale także Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett. Podsumowując, możemy spodziewać się świetnej gry aktorskiej.

Zobaczcie zwiastun!

https://www.youtube.com/watch?v=6NUcxJYKljM&feature=youtu.be

Czy możemy liczyć na kolejny hit platformy Neflix? Przekonamy się wkrótce!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz