Nowy serial z Martą Żmudą-Trzebiatowską. W jakiej produkcji zagra aktorka? Sprawdźcie!

13 lutego 2021
Przez: : P.Z.

Marta to bardzo lubiana w naszym kraju aktorka. Dlatego też z pewnością wielu jej fanów ucieszy informacja, że będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnej produkcji. Marta Żmuda-Trzebiatowska zagra główną rolę w nowym serialu! Sprawdźcie zatem, gdzie wystąpi gwiazda.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta jest bardzo utalentowaną aktorką, która prywatnie od 2015 roku jest żoną aktora Kamila Kuli. Para ma trzyletniego synka Bruna, a także kilkumiesięczną córeczkę, która przyszła na świat w maju 2020 tego roku.

Aktorka niezwykle rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym. Jednak to nie doniesienia na temat jej prywatnego życia przysporzyły jej fanów, ale osiągnięcia zawodowe. Trzeba przyznać bowiem, że ma się ona czym pochwalić.

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska przeszła wiele metamorfoz!

Aktorską karierę rozpoczęła, kiedy miała prawie 15 lat temu, debiutem w serialu Dom niespokojnej starości. Następnie widzowie mogli oglądać ją w roli Jagody w popularnym serialu Magda M. Kolejne produkcje z jej udziałem to: Dwie strony medalu, Twarzą w Twarz, a także Julia. Z pewnością wiele osób kojarzy ją z główną rolą w serialu Chichot Losu, jak również Teraz albo nigdy.

Na dużym ekranie gwiazda zadebiutowała w 2008 roku w roli Ani w filmie, Nie kłam kochanie. Później były takie produkcje jak: Och Karol 2, Śluby Panieńskie, Ciacho, Stawka większa niż życie, a także Wkręceni 2W 2019 roku aktorka podjęła wyzwanie i zagrała w filmie Xawerego Żuławskiego Mowa Ptaków.

Ostatnimi czasy Żmuda-Trzebiatowska wcielała się też w tytułową rolę w serialu Blondynka. Fani serialu Na dobre i na złe mogą ją także ponownie oglądać w roli doktor Hanny Sikorki. Aktorka bowiem wróciła na plan po urlopie macierzyńskim.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowym serialu

Jak donosi portal party.pl, Marta już niebawem ma pojawić się również w nowej produkcji stacji Polsat. Ma to być serial komediowy pod tytułem Kuchnia, a jego akcja dziać się będzie w restauracji. Oprócz Żmudy-Trzebiatowskiej w serialu ma pojawić się Tomasz Karolak.

Zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły, jednak data jej emisji nie jest jeszcze znana. Ciekawi jesteście, co to będzie za serial?

Źródło: Instagram Marta Żmuda-Trzebiatowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej