Nowy sezon „Królowych życia” bez Gabriela i Rafała. Widzowie oburzeni!

21 sierpnia 2020
Przez: : W.M.

Stacja TTV zdradziła, kto pojawi się w kolejnej edycji uwielbianego programu. Nowy sezon „Królowych życia” bez Gabriela i Rafała!

Jak się okazuje, ku ogromnemu niezadowoleniu widzów, w dziewiątym sezonie „Królowych życia” zabraknie uwielbianej pary – Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. Pojawią się za to nowe twarze. Poznajcie szczegóły.

Program „Królowe życia” od lat przyciąga przed ekrany widzów stacji TTV. Reality-show opowiada o losach kilkorga bohaterów, którzy żyją na własnych zasadach i trudno powiedzieć o nich, że są przeciętni. Nie da się ukryć, że barwne osobowości i ich sposób na życie, wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Jedni kochają i podziwiają, inni natomiast krytykują i zazdroszczą bohaterom kontrowersyjnego reality-show.

Jesienna ramówka zbliża się wielkimi krokami. Nie podlegało wątpliwości, że stacja TTV zdecyduje się wyemitować kolejną odsłonę bijącego rekordy popularności programu „Królowe życia”. Dotychczas jedyną niewiadomą było tylko to, których bohaterów widzowie zobaczą w nadchodzącym dziewiątym sezonie.

Nowy sezon „Królowych życia” bez Gabriela i Rafała

Fani „Królowych życia” musieli uzbroić się w cierpliwość, aby poznać bohaterów nadchodzących odcinków. Tygodnie niewiedzy właśnie dobiegły końca. Stacja zdradziła, kto pojawi się w najnowszym sezonie. Niestety ku zaskoczeniu sporej ilości widzów, tym razem w „Królowych życia” zabraknie Gabriela Seweryna oraz Rafała Grabiasa. Pod zdjęciem, na którym widzimy plakat zapowiadający dziewiąty sezon programu, pojawiło się wiele komentarzy zawiedzionych widzów.

Gdzie Rafał i Gabriel? Jeśli ich nie będzie przestaje to oglądać bo ze względu na tą jedną parę to oglądam”

O nieee a Rafał i Garbiel”

„A gdzie Rafał i Gabriel? bez nich to już nie Królowe Życia”

krolowe zycia
https://www.instagram.com/krolowe_zycia_official/

Stacja TTV zdecydowała się odpowiedzieć na liczne pytania i przyznała, że powodem braku Gabriela i Rafała w kolejnym sezonie „Królowych życia” był brak porozumienia. Na szczęścia produkcja nie wyklucza ich udziału w następnych odsłonach serii.

„Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”” – informuje TTV

W 9. sezonie „Królowych życia” pojawią się dobrze znani bohaterowie. Nie zabraknie ulubienicy widzów Dagmary Kaźmierskiej, Katarzyny Alexander znanej jako Laluna, oraz Izabeli Macudzińskiej. W najnowszej odsłonie hitowego programu TTV pojawi się aż sześcioro nowych bohaterów: Sylwia Peretti, Patrycja Banaś, Justyna Anna Wojciukiewicz, Anna Renusz oraz małżeństwo Leon Van Nispen – Antczak i Damian Antczak – Van Nispen.

Nowe odcinki „Królowych życia” już jesienią aż 2 razy w tygodniu – w czwartki i w piątki o 22:15. Najbliższy odcinek już 3 września. Będziecie oglądać?

Rafał i Gabriel zaczynają od nowa! „Obecnie całą uwagę i miłość przelewamy na nasze dziecko”!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej