Połącz się z nami

Nowy sezon „Rolnik szuka żony”. Kiedy widzowie poznają uczestników?

noy sezon rolnik szuka żony

Rozrywka

Nowy sezon „Rolnik szuka żony”. Kiedy widzowie poznają uczestników?

W związku z sytuacją, jaka spowodowana jest ogłoszoną pandemią i coraz większą liczbą zachorowań na koronawirusa, wiele programów i seriali wstrzymało swoją emisję. Co z uwielbianym dwójkowym programem, w których łączą się samotne serca? Nowy sezon „Rolnik szuka żony”.

Czy już wkrótce widzowie będą mogli poznać rolników, którzy zgłosili się do programu z nadzieją, że przed kamerami uda im się znaleźć miłość? Zobaczcie, co wiadomo na temat 7 sezonu „Rolnik szuka żony”.

Od wielu tygodni cały świat zmaga się z ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemią. W listopadzie ubiegłego roku w Chinach narodził się nieznany nikomu wówczas wirus, który spowodował lokalną epidemię, która z dnia na dzień odnotowywała coraz więcej zakażonych osób. Niestety nowy koronawirus w okresie kilku miesięcy rozprzestrzenił się po całym świecie. W związku z groźną sytuacją ogłoszona została pandemia, a wiele państw wprowadziło liczne restrykcje, aby możliwie jak najbardziej uchronić ludzi przez zakażeniem.

W Polsce już 2 tygodnie temu liczne produkcje zdecydowały o wstrzymaniu emisji programów. Pierwsza taka decyzję podjęła produkcja programu „Taniec z gwiazdami”, a widzowie i sami uczestnicy dowiedzieli się o tym na żywo podczas ostatniego odcinka.

Nowy sezon „Rolnik szuka żony”.

W ślad za TzG odwoływano kolejno „Twoja twarz brzmi znajomo”, „The four- bitwa o sławę”, czy „Dance, dance, dance”. Fani programu „Rolnik szuka żony” zastanawiali się zatem co z ich ulubionym programem? Tradycją misyjnego reality-show Telewizji Publicznej było przedstawienie nowych rolników w Wielkanoc. Czy w związku z pandemią, widzowie nie będą mogli zapoznać się z wizytówkami kandydatów?

Jak informuje Party, w tym roku widzowie również będą mogli zobaczyć zerowy odcinek „Rolnik szuka żony”, podczas którego zaprezentowani zostaną bohaterowie 7. edycji programu. Specjalny odcinek zostanie wyemitowany w Wielkanocną niedzielę (12 kwietnia) o godzinie 21:15.

„Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów… Kto w niej będzie? Tego dowiemy się już w wielkanocną niedzielę. Tego dnia, w czasie zerowego odcinka 7. edycji programu, poznacie mieszkańców wsi (płci obojga) poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Te osoby, które wzbudzą największe zainteresowania i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią”.

Czy już jesienią widzowie TVP będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami „Rolnik szuka żony” jeszcze nie wiadomo. Z pewnością duże znaczenie będzie miała sytuacja opanowania koronawirusa w kraju.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry