Połącz się z nami

Nowy singiel „Pięknych i Młodych” to klapa? Fani nie szczędzą gorzkich słów!

Rozrywka

Nowy singiel „Pięknych i Młodych” to klapa? Fani nie szczędzą gorzkich słów!

Pierwsza piosenka jednego z najbardziej znanych zespołów disco-polo nagrana bez Dawida, nie spodobała się wiernym słuchaczom. Nowy singiel „Pięknych i Młodych” to klapa?

Zobaczcie, jak zareagowali fani po wysłuchaniu najnowszego singla „Pięknych i Młodych”. Utrzymają sukces w branży bez jednego z założycieli?

Dokładnie na samym początku stycznia na fanów zespołu „Piękni i Młodzi” czekało nie lada zaskoczenie. Dawid i Magda Narożni, który byli liderami zespołu i byłym małżeństwem pokazali, że mimo zapewnień o dobrych stosunkach, niestety nie dogadują się dobrze.

W połowie ubiegłego roku Magda i Dawid przekazali swoim fanom, że postanowili się rozstać, ale decyzja ta miała nie mieć wpływu na działalność zespołu „Piękni i Młodzi”. Przez wiele miesięcy nic nie wskazywało na to, jak napięta atmosfera panuje wśród byłych małżonków i ich nowych partnerów. Medialna wojna między były Magdą i Dawidem zaczęła się od pokazania w sieci przez nową dziewczynę Narożnego, jak parter Magdy uderza ją w okolice głowy. Skandal skończył się tym, iż Dawid, który razem z byłą żoną założył zespół „Piękni i Młodzi”, został z niego wyrzucony.

18 stycznia odbył się pierwszy koncert discopolowego zespołu w zmienionym składzie, w którym zabrakło Narożnego. Chociaż po występie Magda pełna entuzjazmu wyznała w rozmowie z jednym z portali, że fani przyjęli ich bardzo gorąco, opinie internautów były jednak podzielone.

Nowy singiel „Pięknych i Młodych” to klapa?

Zespół „Piękni i Młodzi”, w którego skład wchodzą aktualnie Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Daniel Biczak, postanowili dalej tworzyć i nie zważać na skandal, którym od początku nowego roku żyły media. Efektem ich pracy poza koncertami jest najnowszy singiel, który niedawno ujrzał światło dziennie. Przebój „Bez siebie” podobnie jak inne hity „Pięknych i Młodych” momentalnie wzbudził zainteresowani wśród fanów, o czym świadczyć może m.in. liczba wyświetleń na platformie YouTube.

Magda Narożna na swoim Instagramie także przekazała swoim obserwatorom nowinę o pojawieniu się nowego singla. Internauci ochoczo komentowali najnowszy numer zespołu, który spotkał się ze sporym entuzjazmem. Niestety nie zabrakło także gorzkich słów, które związane były z brakiem Dawida w składzie.

„Szczerze teledysk masakra,w porównaniu do poprzednich teledysków wypadł najgorze! Takie nic …..!!!!

„Niestety mi też nie przypadła do gustu.”

Słuchaliście już nowego singla „Pięknych i Młodych”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry