Połącz się z nami

O czym smsują ze sobą Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski? Rywalizacja w związku?

Z życia gwiazd

O czym smsują ze sobą Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski? Rywalizacja w związku?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to dwójka osobliwości, o których na pewno nie można powiedzieć, że wiodą spokojne i nudne życie. Ona jest znana z miłości do szybkich samochodów i niebezpiecznych wypraw, a on jest gwiazdą ekstremalnych i trzymających w napięciu programów telewizyjnych. Ta dwójka ludzi jest ze sobą w związku. Wielu zastanawia się, czy rywalizują oni ze sobą na polu zawodowym i czy ta rywalizacja ma wpływ na ich związek.

W ostatnich dniach Przemek Kossakowski podzielił się na forum publicznym informacją, że wymienia z Martyną Wojciechowską bardzo specyficzne smsy. Dodatkowo mężczyzna ujawnił, że ich związek wypełniają interesujące i niebanalne chwile, co potwierdzają ich smsy. Jakiś czas temu w polskim show biznesie pojawiły się plotki o tym, że ta para przeżywa poważny kryzys, ale na szczęście nie widać żadnych potwierdzonych doniesień na ten temat.

Przemek Kossakowski przyznaje się, że ani on ani Martyna nie usiłują ze sobą rywalizować, ale słowa wypowiedziane w talk show Kuby Wojewódzkiego zdają się temu przeczyć… U Wojewódzkiego Kossakowski stwierdził, że rywalizacja między nimi nie istnieje, bo są jak dwa równoległe do siebie nurty, ale zaraz potem dodał, że Martyna pisze do niego, że ma zamiar nurkować z rekinami, on jej odpisuje, że pije
krew prosto z krowiej tętnicy
, a Wojciechowska konwersację kończy stwierdzeniem, że jest z niego bardzo dumna.

Należy przyznać, że jest to dosyć nietypowa rozmowa smsowa i widać w niej dosyć mocny odcień rywalizacji. Chociaż z drugiej strony musimy jednak cały czas pamiętać o tym, że zarówno Wojciechowska jak i Kossakowski są to ludzie, którzy muszą czuć adrenalinę, być w ciągłym ruchu i podejmować nowe wyzwania. Takie smsy mogą być jedynie zabawą, ale może to być także doskonały sposób na utrzymanie ich związku na wysokich obrotach.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć im szczęścia i powodzenia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry