Ten uczestnik “Tańca z Gwiazdami 14” zawsze na parkiecie pojawia się w podobnej stylizacji. Dlaczego?

21 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Uczestnik popularnego programu telewizyjnego “Taniec z Gwiazdami 14” wyróżnia się nietypowym podejściem do ubioru na parkiecie tanecznym. Gdy inni błyszczą w kolorowych i efektownych strojach, on zawsze pojawia się w jednolitej stylizacji. Czy to kwestia osobistego gustu czy może coś więcej?

Maciej Musiał w Tańcu z Gwiazdami 14

Ten tajemniczy uczestnik, o którym mowa, to Maciej Musiał. To właśnie on, znany aktor, zdecydował się na wyjątkową klauzulę w swoim kontrakcie z telewizją Polsat, dotyczącą jego wyglądu podczas występów w programie. Według informacji przekazanych przez pracownika stacji w rozmowie z portalem Show News, Musiał ma szczegółowe wymagania co do swojego ubioru na parkiecie. Jest to wyraziste odejście od powszechnego trendu, gdzie uczestnicy starają się przyciągnąć uwagę widzów poprzez kolorowe i efektowne stroje:

“Musiał ma takie zapisy wpisane w umowie — dominujący kolor czarny, żadnych dodatków, cekinów.”

W kontekście współzawodnictwa na parkiecie tanecznym, Musiał postanowił wyznaczyć własne standardy. Kontrakt, który podpisał, jasno określa, że będzie się pojawiał w stonowanych, czarnych stylizacjach. Spodnie zaprasowane w kant i elegancka koszula stały się jego znakiem rozpoznawczym. Jest to zdecydowane odejście od konwencji, ale czy może być to strategia mająca na celu przyciągnięcie uwagi publiczności?

Spekuluje się, że decyzja Musiała może być próbą uniknięcia szalonych pomysłów stylistów programu lub też wyrazem praktycznego podejścia do sprawy. Musiał konsekwentnie realizuje swój plan.

Wybór Macieja stawia go w nieco innej roli niż pozostali uczestnicy, jednakże jego spójność w prezentacji na parkiecie budzi zainteresowanie i dyskusje. Czy jego strategia przyniesie mu sukces? Czas pokaże, czy ta nietypowa stylizacja będzie przyciągała uwagę widzów i czy okaże się skuteczną taktyką w walce o Kryształową Kulę.

Taniec z Gwiazdami 14
scena z: Daria Syta, Maciej Musiał, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Maciej Musiał przyłapany w objęciach pięknej modelki! 23-latka powala urodą!

Maciej Musiał zawodowo

Maciej Musiał to nie tylko uczestnik najnowszej edycji programu “Taniec z Gwiazdami 14” a przede wszystkim wszechstronny polski aktor, który zdobył uznanie zarówno wśród widzów telewizyjnych, jak i krytyków filmowych. Urodził się 22 lutego 1995 roku w Lublinie. Swoją karierę aktorską rozpoczął stosunkowo wcześnie, już w wieku dziewięciu lat, debiutując w serialu “Na dobre i na złe”. Od tego czasu zagrał w wielu filmach i serialach, zyskując rozpoznawalność i popularność.

Jedną z jego najważniejszych ról był występ w serialu “Wataha”, gdzie wcielił się w postać Kordiana “Kordy” Oryńskiego, co przyniosło mu uznanie krytyków i widzów. Musiał ma także na swoim koncie role w filmach kinowych, takich jak “Ikar. Legenda Mietka Kosza” czy “Kamerdyner”.

Poza pracą aktorską, Musiał jest także laureatem wielu nagród, w tym Złotych Gronostajów za najlepszą rolę męską w serialu oraz nagrody “Wdechy” dla Najlepszego Aktora w serialu polskim.

Jego wszechstronność aktorska, zdolność do wcielenia się w różnorodne postacie oraz charyzma na ekranie sprawiają, że jest jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia w Polsce.

Obecnie próbuje swoich sił na parkiecie tanecznym w programie “Taniec z Gwiazdami 14”, udowadniając swój kolejny talent.

Źródło: Akpa, Instagram Maciej Musiał, Taniec z Gwiazdami, Show News

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej